בני הגיל השלישי יכולים עכשיו ליהנות משני העולמות, ולעבור לגור בבית בוטיק בלי למכור את הבית

בשיתוף מגדלי הים התיכון

הבית הבוטיקי והמיוחד בצומת סביון, חלק מרשת מגדלי הים התיכון, משיק מסלול חדש לזמן מוגבל שמאפשר לדיירים גם לעבור לסביבה שמתאימה להם וגם לשמור על הבית. 

הבית בצומת סביון יצא עם מסלול חדש מאפשר לכם, הדיירים, לעבור לדיור מוגן מיוחד במינו בלי לוותר על הנכס שבבעלותכם. מטרתו של המסלול החודשי היא להקל עליכם ולאפשר לכם ליהנות משני העולמות: גם להתחיל חיים חדשים ומרגשים, וגם להמשיך להחזיק בבית הנוכחי שלכם.

הבית בצומת סביון, אחד מבתי רשת מגדלי הים התיכון, הוא בית בוטיק שמציע שירותים מיוחדים וייחודיים מאוד בענף הדיור המוגן. גודלו הקטן מאפשר לבית לתת את מלוא תשומת הלב לכל דיירת ודייר, עם מעטפת שירותים מותאמת אישית, שנותנת מענה שאין דומה לו.

אבל, הייחודיות יוצאת הדופן של הבית ממש לא נגמרת בזה. 

מנהג פרטי ועד ארוחות בהתאמה אישית

בכניסה לבית, ממש כמו בבית מלון, יושב קונסיירז׳ שכל תפקידו הוא לקבל את פניות הדיירים ולקשר אותם עם חברי הצוות או השירותים הרלוונטיים. למשל, כשהדיירים רוצים לנסוע למקום כלשהו ברחבי בקעת אונו, הקונסיירז׳ יכול לקשר אותם עם נהג הבית, שמסיע אותם למחוז חפצם.

יש כאן גם מנהלת מזון ומשקאות, שמכירה את הצרכים התזונתיים של כל דייר ודיירת ומתאימה להם את הארוחות שלהם באופן אישי, מנהלת איכות השירות שממונה על שביעות הרצון של הדיירים ופותרת בעיות מול מחלקות הבית, ועוד עשרות חברי צוות שמכירים אישית כל אחת ואחד בבית.

להרשמה למסלול החודשי ולפרטים נוספים, מלאו את הטופס

להוביל, לגלות ולחוות

ברשת מגדלי הים התיכון מאמינים שהגיל השלישי הוא הזמן המושלם להתחיל לחיות באמת, לגלות עולמות חדשים ולעשות את כל מה שתמיד רציתם לעשות, אבל הייתם עסוקים מדי. 

אתם, הדיירים, הם אלה שמובילים ומתווים את הדרך, וחברי הצוות המסורים והמקצועיים הופכים עולמות כדי לממש את הרעיונות, הרצונות והתוכניות שלכם. 

כך, הרשת יזמה תחרות ספורט לגיל השלישי, שנקראת אליפות הזהב, והבית בצומת סביון הגדיל לעשות ויחד עם עיריית אור יהודה הקים מתחם כושר בפארק הצמוד לבית, כך שדיירות ודיירים יכולים להתאמן ולשפר את הכושר הגופני שלהם לקראת התחרות, ובכלל. 

בקיץ, הבית עושה שימוש באמפי התיאטרון שבפארק ומארגן מופעי קיץ לדיירים, למשפחותיהם וגם לקהילת הגמלאים השכנים, שאינם דיירי הבית. בנוסף, הבית גם מפעיל פאב לדיירים ולקהילה. 

חברי הצוות גם פועלים לחיזוק הקשרים בתוך הבית ובכל שבוע מוזמנים הדיירים לקבלת שבת קהילתית, ואוכלים כולם יחד ארוחת שישי על חשבון הבית. 

אי אפשר שלא להרגיש בבית

כשתפתחו את דלת הדירה שלכם בבית בצומת סביון ותראו את העיצוב המוקפד והמחבק, לא תוכלו שלא להרגיש בבית. 

בפנים, הסלון מואר, חדר הרחצה מרווח, חדרי השינה מפנקים והכול מאובזר היטב ומעוצב בטוב טעם ובחמימות נעימה. 

בחוץ, הפארק משרה על הבית אווירה שלווה, שקטה  וירוקה. 

הבית, שעבר תהליך התחדשות מואץ בשנתיים האחרונות, הפך להיות אחד הבתים הכי ייחודיים בארץ וצבר פופולריות אדירה, ולכן כדאי לדעת שזמינות הדירות מוגבלת.

להרשמה למסלול החודשי ולפרטים נוספים
מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם כל הפרטים

לחיצה על שלח מהווה הסכמה לשלוח את הפרטים שלך. הנני מאשר/ת קבלת הצעות שיווקיות, לרבות דוא"ל, במסרון או בטלפון, וכן להיכלל במאגר מידע של הרשת ולהיות כפוף לתנאי מדיניות הפרטיות בכתובת https://bit.ly/3PZWtT6