ברוכים הבאים לפנסיה – כאן כל האפשרויות פתוחות

בשנים האחרונות מתרחשת עליה בתוחלת החיים ועמה גם הזמן הפנוי מרגע תחילת גיל הפנסיה. הודות לשירותי התברואה והרפואה המתקדמים ובזכות יכולות כלכליות והשכלתיות גבוהות יותר, ניתן לכם זמן רב יותר ליהנות מזמן חופשי שכולו מיועד לכם והאפשרויות לכך הן רבות ומגוונות.

אז מה עושים במהלך הזמן הפנוי?
ביתי מקבוצת מכבי מציעה מגוון האפשרויות הוא רחב ונותן מענה על כל צורך, החל מהצרכים הבסיסיים ביותר כגון צרכים לוגיסטיים, רפואיים ותחומים פורמאליים ועד לצרכים ורצונות כמו חיי קהילה ענפים, חיי תרבות עשירים וטיולים בארץ ובעולם.

נתחיל בכך שלא כל פעילות שתרצו לעשות מחייבת יציאה מהבית. טיפולי רפואה משלימה לגוף ולנפש, ספרים או קוסמטיקאים, ייעוץ תזונתי ומאמני כושר פרטיים. כל אלו יכולים להגיע עד אליכם ולתת לכם את השירות והמענה המדויק לכם, לצרכים ולרצונות שלכם. גם צרכים בריאותיים כמו התאמה ונגישות הבית, התאמת משקפיים, מוקד רפואי ולחצני מצוקה וגם עניינים לוגיסטיים כמו שירותי כביסה וניקיון ושירותי הנדימן.

לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן >>

את כל אלו מלווה מנהל אישי, אשר אחראי לסייע לכם בכל עניין שתצטרכו, מתפעל את העניינים הבירוקרטיים, משוחח עם גופים ממשלתיים, ספקי שירות, מוודא שיינתן לכם השירות הטוב ביותר ומנגיש לכם את המידע שאתם צריכים.

מה עוד חדש בגזרת השירותים עד הבית? תוסף לטלוויזיה ובו שלל פונקציות שימושיות וקלות לתפעול כגון: צפייה בהרצאות חיות ותוכן ייעודי מוקלט, יצירת קשר עם בני משפחה, הזמנת השירותים שהוזכרו לעיל ויצירת קשר עם המנהל האישי.

ומה בנוגע לחיים החברתיים? גם עליהם ביתי מקבוצת מכבי נותנת דגש, גם החיים החברתיים מלווים ע"י המנהל האישי וגם עליהם ישנו מידע בתוסף הטלוויזיה. הרצאות, הצגות, סרטים, חוגים לפי בחירה, טיולים מאורגנים בארץ ובעולם, מפגשים חברתיים שאפשר לעשותם גם בבית כאשר יש מי שדואג לכיבוד ולניקיון אחרי שהמסיבה נגמרת.

החיים הפנסיונרים מלאים בכל טוב, זמן פנוי שמיועד כולו בשבילכם, כדי שתוכלו ליהנות ממנו באמת, בלי דאגות כשהכל מנוהל ומטופל כראוי, בחיק המשפחה והנכדים. כל האפשרויות פתוחות בפניכם ואתם רק צריכים לבחור.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם