הגל החדש: 7 סיבות מעולות להוציא רישיון שיט

הים הגדול לא מספיק משכנע? הנה עוד כמה סיבות שיעשו לכם חשק לפתוח מפרש ולהתחיל לשייט.

1. ניצחון הרוח
ובכן, גם תחביבים כמו מילוי סודוקו או זריקת פריסבי יעניקו סיפוק למי שדוגל בהם, אך אין דבר מספק יותר בעמידה מול איתני הטבע, לבד, בים הפתוח. רישיון שיט יהלום את כל מי שרוצה להרגיש גדול מהחיים.

2. ספורט לכל דבר
סוגים מגוונים של שיט כוללים בתוכם גם פעילות גופנית בלתי מבוטלת, והופכים את ההנאה מהים לעסקת חבילה הכוללת גם חיזוק שרירים, ואפילו שריפה מכובדת של קלוריות.

3. חופשה מזן אחר
עם רישיון שיט תרכשו גם כתב ויתור על טיולים ממוחזרים באירופה הקלאסית עם מטוסים עמוסים בנוסעים פטפטנים ותינוקות שלא מפסיקים לצרוח. התחילו לחשוב על הריביירה הצרפתית, או על חופי יין או איטליה, בקצב שלכם, בזמן שלכם, כאשר אתם מתווים את הדרך ומנצחים על כל צעד בחופשה.

4. גם זה סוג של מדיטציה
לא צריך לגלח את הראש ולפרוש למנזר בטיבט כדי ליהנות מהיתרונות שיש בפעילות מרגיעה ומפחיתת סטרס. בתנאים הנכונים, השיט בים יהיה מדיטטיבי לא פחות מתרגול יוגה.

5. אף פעם לא משעמם
השיט יוביל אתכם תמיד לנופים מעט אחרים ולאתגרים שעדיין לא נתקלתם בהם. הים, כמאמר הקלישאה, הוא בלתי צפוי – ועבור שוחרי ההרפתקאות מדובר ביתרון הגדול ביותר שלו.

sea-sailing-ship-boat-sailboat

6. חברה טובה
אהבת הים מחברת בין אנשים, וחברות במועדון שיט היא הרבה מעבר לכרטיס מגנטי וסמול טוק עם פקיד הקבלה. סצנת השיט הישראלית תוססת מתמיד, וכל משייט שרוצה להיות חלק מקהילה מדרבנת ימצא אותה במועדון הקרוב לביתו.

7. רק בישראל
השיט היא דרך מופלאה ליהנות מהיופי של ארץ ישראל, שניחנה בחופים ומרחבים שמדינות אחרות בעולם יכולות רק לקנא בהם. לא תכירו את ישראל עד שלא תזכו לשייט בין חופיה.

רוצה לקבל הצעה להוצאת רישיון שיט?
מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם