הכירו את הטרנד החדש בתחום רכבי היד שניה - רכבי הדגמה

הטרנד הלוהט, שחורך גלגלים היום בתחום היד שניה הוא רכבי הדגמה. אז מה זה בעצם "רכבי הדגמה"? למי הם מיועדים? מה היתרונות שלהם? למה לקנות אותם והאם זה כדאי?

נתחיל בהסבר קצר של שוק היד שניה בתחום הרכב בישראל. כל שנה בשנים האחרונות כ- 750 אלף רכבים ממודלים ישנים נמכרים בשוק. חלקם הגדול נמכר מאנשים פרטיים לאנשים פרטיים, חלק נוסף נמכר מחברות הליסינג וההשכרה ללקוחות פרטיים וחלק נוסף שהפך להיות להיט הם מרכזי הטרייד-אין של יבואנים.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן >>

בכלמוביל טרייד-אין למשל יש מאות רכבים בכל רגע נתון מכל סוג ומכל קטגוריה אשר ברובם, מיד ראשונה ומבעלות פרטית ואשר מתאימים כמעט לכל תקציב.בנוסף מפעילה החברה את תוכנית ה- H-PROMISE. שהינה בעצם תוכנית של קונצרן יונדאי העולמי לשוק הרכב המשומש, אשר במסגרתו מציעה כלמוביל טרייד-אין במתחם רכבי יונדאי פרטיים מיד ראשונה ושמורים במיוחד, התחייבות לשילדה נקייה מתאונות, עד 4 שנים על הכביש או עד 80 אלף ק"מ שטופלו רק במרכזי שירות מורשים ואשר עברו השבחה בכלמוביל טרייד-אין לקראת מסירתם. רכבים אלה מקבלים תעודת אחריות של כלמוביל טרייד-אין ל- 12 חודשים על והגיר והמנוע ועברו בדיקה קפדנית הכוללת למעלה מ- 100 בדיקות.

אבל זה לא נגמר כאן. שלב נוסף שתופס תאוצה והפך להיות להיט מכירות הם רכבי ההדגמה. מדובר ברכבי חברה להדגמה אשר נחשבים למבוקשים ביותר ואשר להם כ- 10,000 ק"מ והם בני פחות משנה ומחיריהם מתחיל מהנחה של כ- 11% פחות ממחיר רכב חדש. חלק גדול מאותם רכבים הם בני 3 חודשים ונרשמו להם אפילו פחות מ- 5000 ק"מ.

אז למה הם כל כך מבוקשים? רכבי ההדגמה של כלמוביל הינם רכבים מבוקשים ונמכרים בדרך כלל בתוך מספר שעות עד ימים. הרכבים שמורים ומטופלים ברמה הגבוהה ביותר,  לפעמים מאובזרים באבזור שלא ניתן בסטנדרט של הרכב וההפחתה במחיר המחירון של לוי יצחק יוצרת הזדמנות לקניה של רכב שכמעט ולא נהגו בו במחיר אטרקטיבי וקורץ.

1A4A8065

הדבר שהכי מושך בהם שהוא שניתן בנוסף לרכוש רכב מיד שניה שרק הושק לאחרונה. אם ניקח לדוגמא את הטוסון החדש שהושק לפני מספר חודשים. ברוב המקרים לקוח פרטי שקנה אותו לא ימכור אותו מיידית אלא ימתין שנתיים או שלוש לפני שהוא מחליף, כך שהרכב כמעט ולא קיים בפועל בשוק היד שניה. לעומת זאת בכלמוביל מחזיקים בכל סוכנות רכב הדגמה שכזה ואחרי 3 חודשים עד חצי שנה מחליפים אותו ברכב חדש. את הרכב שהיה רכב הדגמה משנעים למכירה בכלמוביל טריידאין וכך מאפשרים בעצם ללקוחות שלא קונים רכב חדש אפשרות לנהוג על המודל האחרון שהושק ובמחיר משתלם. הפחתה של אלפי שקלים ממחיר המחירון של הרכב הופכת אותו לקניה כלכלית מושכלת עם התייחסות ברורה של לוי יצחק לרכבים מסוג זה מה שמקל על מכירתם בהמשך.

להשארת פרטים לחץ כאן >>

מעבר לרכבים שרק הושקו נמכרים כל שאר הרכבים של החברה כמעט כחדשים; בין היתר ניתן כבר למצוא כאמור את הטוסון החדש, הטרייטון והאאוטלנדר בצורתו החדשה, בנוסף ניתן למצוא למשל ולוסטר, יונדאי i40, ,ix35 i10, i20, i25, i30, i35, סנטה פה, לנסר, ספייס סטאר, אטראג' ופג'רו.

אז כשאתם באים לרכוש רכב מיד שניה אבל עדיין רוצים לנהוג ברכב חדש רכבי ההדגמה הם הפתרון המושלם עבורכם.

התקשר עכשיו – 052-9708286  >>

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מכלומוביל טרייד אין?
השאירו פרטים ונשיב בהקדם