המכונית הבטוחה ביותר למשפחה שלכם כבר כאן,אה... היא גם היברידית

מחפשים את הרכב המתאים ביותר למשפחה שלכם? כזה שעומד בתקציב שלך, שיהיה חסכוני, עם תא מטען מרווח וחשוב מכל – שיהיה מצויד במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר? אבל מה זה בעצם מכונית היברידית? מי באמת צריך אותה? כיצד היא חסכונית כל כך?
אז מהו רכב היברידי?
בשונה מכלי הרכב הנפוצים כיום, שאותם מניע מנוע אחד, את כלי הרכב ההיברידי מניעות שתי מערכות הנעה שונות. כיום מדובר כמעט תמיד בשילוב של מנוע חשמלי עם מנוע בעירה פנימית, לרוב בנזין. התרגום הרשמי לעברית של "היברידי" הוא "כלאיים", כלומר עירוב של סוגים או מינים שונים. אבל למרות שמדובר במערכת חכמה ומתוחכמת יותר, השימוש ברכב היברידי דווקא פשוט מאין כמותו, ממש כמו רכב רגיל, ואף פשוט מכך.
למי מתאים יותר רכב היברידי ולמי פחות?
היתרונות הכי משמעותיים ברכב היברידי נמצאים בסביבה העירונית והפרברית. כל זאת משום שמנוע החשמל משלים את מנוע הבנזין או הדיזל בנסיעות האיטיות ומונע את השלבים הבזבזניים ביותר של מערכת הבעירה הפנימית הוותיקה.
כיצד היא חסכונית כל כך?
בזכות היעילות האנרגטית הגבוהה של המכונית ההיברידית, מושגים מספר יתרונות ברורים עבור המשתמש – הוצאות הדלק יורדות ברוב תנאי השימוש, בעיקר בעיר ובפרבריה. היעילות הגבוהה מפחיתה גם מזיהום האוויר בשל ירידה חדה בהיקף הפליטות וגם מסייעת להפחתת עוצמת הרעש בסביבת המכונית. זאת היות שפעולת מנוע החשמל כמעט שאינה נשמעת.
מהם יתרונות הרכב ההיברידי ?
יונדאי IONIQ ממחישה בקיומה כיצד פועלת מכונית משפחתית עדכנית – הן היברדית עדכנית והן משפחתית מעולה. יונדאי IONIQ משלבת ביעילות בין העולמות. מצד אחד היא אינה דורשת כל פעולה שונה מהמקובל. אין, למשל, כל צורך לטעון אותה בחשמל ואת הטיפולים עליה יודעים לבצע גם במוסכים המוכרים. היא אינה דורשת שייקחו אותה למוסכים ייעודיים וגם אינה צריכה טיפולים נוספים על הטיפולים של כל מכונית משפחתית נפוצה אחרת.
מצד שני, נהנים גם נהנים מיתרונותיה המובהקים של מכונית היברידית. היות שהמכונית משלבת בין מנוע חשמלי ומנוע בנזין, היא נהנית מהרמוניה מלאה בין שתי שיטות הנעה שלכל אחת היתרונות שלה. החשמל אינו רועש, אינו מזהם וניצול הכוח שלו נפלא, כך שהוא חוסך המון באנרגיה גם כשהוא פועל לבד. מנוע הבנזין חזק ויעיל ובאמצעות מיכל הדלק אפשר ליהנות מטווח נסיעה גדול במיוחד. היות שמנוע החשמל זמין לצידו של מנוע הבנזין, אפשר להפסיק את צריכת הבנזין בעת עצירה, נסיעה בירידה וגלישה לקראת עצירה ובכך חוסכים בדלק רב. נוסף על כך, בעת האצה, שני המנועים יכולים לפעול ביחד וכך לספק כוח רב הרבה יותר מהמקובל בתחום המכוניות המשפחתיות.
מהי ההיברידית הבטוחה למשפחה שלך ?
יונדאי IONIQ מפעילה מגוון מערכות כדי למנוע כל מצב של תאונה: במקרה של סטייה מהנתיב, למשל, המכונית לא רק תיידע את הנהג, אלא תתקן את ההיגוי באופן פעיל על מנת להשיב את הרכב הסורר למקומו. חשוב לא פחות מכך, אם המכונית מזהה מכשול – מכונית שבלמה לפתע, הולך רגל וכדומה – היא תבלום מעצמה באופן אוטונומי ובכך תמנע תאונה. המכונית גם תתריע מפני קרבה רבה מדי לרכב שלפנינו, או במידה ואנחנו עלולים לעבור נתיב – ויש מכונית ב"שטח המת".
מערכת שהיא גם בטיחותית וגם מפנקת היא מערכת בקרת השיוט האדפטיבית (Adaptive Cruise Control – ACC). מערכת בקרת השיוט ("קרוז קונטרול") ב-IONIQ לא רק שומרת על מהירות קבועה, אלא בודקת כל הזמן שאין מכונית לפנינו – אם יש מכונית איטית מאתנו בנתיב, המערכת תשמור באופן אוטומטי על מרחק בטוח מהרכב שלפנים. המערכת הזו לא רק בטיחותית ממדרגה ראשונה, אלא גם משפרת את איכות החיים בכך שהיא מאפשרת נסיעה אוטונומית חלקית.
יתרונות המימון בכלמוביל טרייד אין ?
אין ספק שמחיר הרכב לוקח חלק נכבד מאוד בשיקול קנית הרכב, בכלמוביל טרייד אין יש רכבי IONIQ משנת 2017 עם ק"מ נמוך ומבעלות פרטית ומגוון מסלולים מותאמים ע"פ היכולת.
פריסת מימון נוחה עם אפשרות בחירה של סכום המקדמה , תשלום חודשי ותשלום סוף תקופה.
אפשרות לפרוס את סוף התקופה .
ריבית קבועה לא משתנה ואטרקטיבית .
אובליגו פנוי.
יתרונות הרכישה בכלמוביל טרייד אין :
כלמוביל טרייד אין מציעה רכבים מבעלות פרטית ולא מבעלות ליסינג או השכרה , רכבים בעלי ק"מ נמוך, רכבים שמורים מאוד וברמת גימור גבוהה.
כדי לתת לכם ראש שקט בכלמוביל טרייד אין מבינים שאחד הדברים שיכולים לגרום לחששות ברכישת רכב יד שנייה הינו האחריות. ולכן, יש גם אחריות יבואן של 5 שנים * מרגע עליית הרכב לכביש ובנוסף אחריות של 7 שנים * על הסוללה , 7 שנים * זה אומר שגם רכב משומש בשנת 2017 שקונים הוא עדיין באחריות ונותן ראש שקט.
בנוסף, בכלמוביל טרייד אין תהנו מכל השירותים תחת קורת גג אחת ומראש שקט ותהליך רכישה נוח וקל – מגוון רכבים רב , אפשרות לביצוע נסיעת מבחן , בדיקת הרכב באחד ממכוני הרישוי, העברות בעלות , ביטוח , מימון והכל במקום אחד.

אז לסיום למה לקנות את האיוניק אצלנו בכלמוביל טרייד אין –
• איוניק מבית היבואן
• קבוצת הרכב הגדולה בישראל
• אחריות מבית היבואן
• רמות גימור מגוונות
• רכבים מבעלות פרטית בלבד
• ק"מ נמוך
• מסלולי מימון מותאמים אישית
• כל השירותים תחת קורת גג אחת
• שקט נפשי
בכלמוביל טרייד אין זו לא מערכת יחסים של קונה ומוכר שנפגשים פעם אחת במכון הטסטים ופעם שניה בדואר להעברת בעלות ויותר לא יראו אחד את השני, אלא מקום שיעניק לך גב, אחריות מבית היבואן, שירות מכל הלב ובעיקר, שקט נפשי. כך תדע שקיבלת את ההחלטה הנכונה.

 

*בכפוף לתנאים הרשומים בתעודת האחריות
*5 שנים או 100,000קילומטר הקודם מבינהם אחריות יצרן מלאה על כל הרכב
*7 שנים או150,000המוקדם מבינהם. לסוללה ולמנוע החשמלי

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מכלמוביל טרייד אין?
השאירו פרטים ונשיב בהקדם