המכונית הבטוחה ביותר למשפחה שלכם כבר כאן, אה... היא גם היברידית

מחפשים את הרכב המתאים ביותר למשפחה שלכם? כזה שעומד בתקציב שלך, שיהיה חסכוני, עם תא מטען מרווח וחשוב מכל – שיהיה מצויד במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר? אבל מה זה בעצם מכונית היברידית?

אז מהו רכב היברידי?
הטכנולוגיה שכבשה את עולם הרכב. למעשה רכב היברידי הוא רכב אשר משלב שני מנועים בעלי מקורות הנעה שונים. ובמקרה שלנו, מנוע בנזין ומנוע חשמלי. למרות שמדובר במערכת חכמה ומתוחכמת, השימוש ברכב היברידי דווקא פשוט מאין כמותו, ממש כמו רכב רגיל.

כיצד היא חסכונית כל כך?
בזכות מנוע בנזין יעיל ומנוע חשמלי חזק המסייע לו רבות, מוסגת יעילות אנרגטית גבוהה אשר באה ליידי ביטוי בפליטת מזהמים נמוכה, תצרוכת דלק מצוינת וחווית נסיעה שקטה במיוחד. גם הוצאות התחזוקה השוטפות נמוכות בכ-40%  אחוז מרכב משפחתי בנזין מקביל בשוק וזאת כיצריכת הדלק נמוכה משמעותית ובלאי בלמים נמוך בזכות בלימה בנוסף ע"י מנוע החשמלי לרפידות הבלמים המקובלות ברוב הרכבים בעלי מנוע בזין רגילמהם יתרונות

הרכב ההיברידי ?
יונדאי IONIQ ממחישה זאת בצורה מצוינת עבור מי שרוצה להנות מכל העולמות: גם רכב משפחתי מרווח ובטיחותי וגם רכב היברידי חסכוני ושקט. יונדאי IONIQ לא דורשת כל פעולה מיוחדת. אין צורך לטעון אותה בחשמל. בנוסף, שניים טובים מן האחד ובטח כשמדובר בשני מנועים. כאשר המנועים עובדים יחדיו הרכב מספק ביצועים עוצמתיים וכאשר המנוע החשמלי עובד לבדו אנו נהנים מחסכון עצום ומשקט מופתי.מהי ההיברידית הבטוחה

למשפחה שלך ?
יונדאי IONIQ מצוידת במיטב הטכנולוגיה בכדי לשמור עליך ועל היקרים לך. כך למשל במקרה של סטיה מהנתיב המוכנית תתריע ואף תתקן את ההיגוי באופן אקטיבי. הולך רגל התפרץ חלילה לכביש? הרכב שמלפנים בלם בפתאומיות? אל חשש המכונית תתריע בפניך ואף תבלום באופן עצמאי במידת הצורך. והאמינו לי שזה רק קצה המזלג.

איפה ניתן למצוא את המכוניות האלו מיד ראשונה?
ניתן למצוא במגוון חברות רכב את רכבי האיוניק גם  מיד ראשונה. לרוב נמצא בשוק מבן אדם פרטי או מחברות הליסינג וההשכרה גם רכבי יד ראשונה אך עם ק"מ גבוה, רמת גימור נמוכה  ובעלות ליסיניג. כמו כן, ישנם מספר חברות מעטות בהן ניתן למצוא את רכבי האיוניק גם מבעלות פרטית, ברמות גימור מגוונות וק"מ נמוך. בכלמוביל טרייד אין, חברת הבת שמוכרת רכבים מיד ראשונה של כלמוביל תמצאו מגוון רכבי איוניק מיד ראשונה, מבעלות פרטית ועם ק"מ נמוך. זו קנייה בראש שקט ואפילו אחריות תקבלו.

יתרונות הרכישה בכלמוביל טרייד אין :
כלמוביל טרייד אין מציעה רכבים מבעלות פרטית ולא מבעלות ליסינג או השכרה , רכבים בעלי ק"מ נמוך, רכבים שמורים מאוד וברמת גימור גבוהה, ועם אחריות יבואן של 5 שנים * מרגע עליית הרכב לכביש ובנוסף אחריות של 7 שנים * על הסוללה. בנוסף, בכלמוביל טרייד-אין נהנים מקניה קלה ונוחה בראש שקט כאשר כל השירותים תחת קורת גג אחת, תנאי מימון חוץ-בנקאיים ייחודיים ומסלולים גמישים בהתאמה לרצונך בריבית קבועה – לא משתנה ואטרקטיבית.

אז לסיום למה לקנות את הIONIQ אצלנו בכלמוביל טרייד-אין:

 • רכב סופר חסכוני ואמין (הוצאות תחזוקה נמוכות)
 • מערכות בטיחות המתקדמות ביותר בשוק
  IONIQ היא מבית היבואן
 • כלמוביל היא קבוצת הרכב הגדולה בישראל
 • אחריות היבואן מוגדלת ומייצר לי שקט נפשי
 • רמות גימור מגוונות
 • רכבים מבעלות פרטית בלבד
 • ק"מ נמוך
 • מסלולי מימון מותאמים אישית
 • כל השירותים תחת קורת גג אחת

בכלמוביל טרייד אין מאמינים במערכת יחסים מתמשכת עם הלקוח אשר אינה מסתיימת בעת מסירת הרכב. מקום אשר יעניק לך גב, אחריות יבואן, שירות מכל הלב והרבה שקט נפשי – כך תדע שקיבלת את ההחלטה הנכונה.

*בכפוף לתנאים הרשומים בתעודת האחריות
*5 שנים או 100,000קילומטר הקודם מבינהם אחריות יצרן מלאה על כל הרכב
*7 שנים או150,000המוקדם מבינהם. לסוללה ולמנוע החשמלי

התקשר עכשיו – 077-9707166  >>

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מכלמוביל טרייד אין?
השאירו פרטים ונשיב בהקדם