הטיפול החדשני בכאבי גב וברכיים

מערכת wisemag

השיטה לטיפול בכאבי גב וברכיים שכובשת את הארץ

כאבי ברכיים וגב הם כאבים שמשפיעים לרעה על שיגרת היום-יום שלנו. פעולות קטנות שבעבר היינו מבצעים בקלות הופכות לפעולות מורכבות וכואבות. אנו נאלצים לוותר על בילויים ופעילויות עם החברים והמשפחה, מרגישים ״חצי נכים״ ולעיתים כנטל על הסביבה שלנו.

לבעיות מסוג זה, פותח טיפול האפוסתרפיה. מדובר בטיפול רפואי, בו הרופא עובד עם המטופל על דפוסי תנועה נכונים למפרקים הפגועים. הטיפול מבוצע על-ידי נעליים מיוחדות, שכוללות רפידה ביו-מכאנית המוצמדת לסוליה, והן מותאמות למטופל על-ידי פיזיותרפיסט.  

מכאן נובע היתרון המשמעותי: הטיפול נעשה בזמנו החופשי של המטופל. משתלב בשיגרת יומו  יש ללכת עם הנעליים כחצי שעה ביום עם הרפידות וניתן לעשות זאת בכל מקום: בבית, בעבודה, בסופר וכו׳. אין צורך להקצות זמן מיוחד לטיפול או להגיע למרפאה לעיתים תכופות.

יתרון נוסף הוא שהטיפול אינו תרופתי או פולשני ואין לו תופעות לוואי. לכן, אם הכאבים משפיעים על הפעולות היומיומיות שלכם החל מהליכה ועד ישיבה ואתם מעוניינים למצות את הטיפולים ״השמרניים״ יותר לפני שרצים לניתוח, או לחילופין להאיץ את תהליך השיקום שאחרי הניתוח – הטיפול הזה הוא בשבילכם.

חשוב לדעת כי הטיפול הוכח על-ידי מחקרים, מסובסד על-ידי קופות-החולים וכ-80% מהמטופלים בשיטה דיווחו על הפתחה משמעותית בכאב ושיפור בתפקוד היומיומי.

אין סיבה להמשיך לסבול!

לבדיקה חינם וללא התחייבות
מלאו פרטיכם