זו ההזדמנות להצטרף לקהילה מלאת חיים וליהנות מאיכות חיים ויחס אישי - במגדלי הים התיכון ירושלים

מערכת Wisemag

ותיקי ירושלים יעשו הכל כדי להישאר בעיר, ויש להם את כל הסיבות לכך – אוויר הפסגות הצלול, הייחודיות של העיר והאוכלוסייה האיכותית. בשנים האחרונות נבנתה קהילה מלאת חיים של ירושלמים ותיקים, עולים חדשים ויהודים חמים מחו"ל, שהגיעו למגדלי הים התיכון ירושלים כדי ליהנות מתכנים מגוונים, אווירה אינטימית ושירות אישי. איך תוכלו גם אתם להצטרף לקהילה של הבית ולשמור על איכות חיים גבוהה?

גם בגיל השלישי אפשר לשמור על סגנון חיים, חיי קהילה, עצמאות ופעילות בתחומי העניין שלכם. הבית בירושלים, מרשת מגדלי הים התיכון, מציע בית דיור מוגן עם קהילה חזקה ואיכותית, לצד שירות בסטנדרט הגבוה ביותר בעיר.
הבית בירושלים נותן לכם את ההזדמנות לחוות ולהגשים את כל מה שלא הספקתם, או להמשיך את מה שחוויתם במשך השנים, בקהילה מגוונת ומופלאה שהתגבשה בבית ומקפידה לבנות לעצמה הווה מרגש ועתיד מרתק.


מה הופך את הבית בירושלים של רשת מגדלי הים התיכון לאפשרות המועדפת עבור בני הגיל השלישי מירושלים והסביבה?

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

זה הזמן להצטרף לקהילה עצמאית ומלאת חיים

אוכלוסיית הגיל השלישי בירושלים היא תמהיל של אזרחים ותיקים שלקחו חלק במורשת המפוארת של ירושלים, יהודים שעשו עלייה והשתקעו בעיר, גמלאים של השירות הציבורי וגם בעלי מקצועות חופשיים שפרשו אחרי קריירות עשירות ומרתקות.

דיירי 'הבית בירושלים', אשר הושק לפני 6 שנים, גיבשו במהלך השנים האחרונות חיי קהילה עשירים, עצמאיים ומגוונים במיוחד. החל מספר קהילה ייחודי, הרצאות שהדיירים מעבירים בתחומי המומחיות שלהם, דרך פעילויות ספורט משותפות כמו השתתפות במרתון ירושלים, ועד אירועי תרבות מרתקים – חברי הקהילה של 'הבית בירושלים' שומרים על קהילה מלאת חיים לאורך כל הדרך.

דיירי הבית נהנים מצד אחד ממגוון תכנים מעשירים ופעילויות חברתיות, ומצד שני מעצמאות מוחלטת וחיבור ישיר לעיר, בעקבות מיקומו המרכזי של הבית בשכונת ארנונה. עולם שלם של תוכן נמצא בבית עצמו, בעוד שהעיר כולה פרוסה מתחתיו, על בתי הקפה, המסעדות, השווקים והחנויות של ירושלים.

המעבר לבית בירושלים הוא בחירה של איכות חיים, מבלי לאבד את החוויה האורבנית.

אווירה אינטימית, מענה לכל צורך ויחס חם לכל דיירת ודייר
כאשר תיכנסו בשערי הבית, המציג עיצוב יוקרתי ובולט מחוץ, תגלו בפנים בית בוטיק עם אווירה אינטימית, דירות יוקרתיות ומרווחות ותכנון חכם השואף ליצור פרטיות לצד שיתוף. מספר הדירות המצומצם יוצר קהילה מגובשת של דיירים שאוהבים לחיות את החיים.

צוות הבית והמסור מעניק יחס חם ואישי כל דייר ודיירת, מקשיב לכל בקשה ושאלה, ודואג לדיירי הבית מסביב לשעון. השירות, הדאגה והמסירות הם חלק מה-DNA של רשת מגדלי הים התיכון ושל הבית בירושלים.

סטנדרט חדש בדיור מוגן, ברשת המובילה בישראל
רשת מגדלי הים התיכון היא הרשת המובילה והגדולה בישראל בתחום הדיור המוגן, עם 7 בתים ברחבי הארץ. הרשת ידועה בפעילויות החברתיות המגוונות, סטנדרט הבנייה והשירות והיוזמות היצירתיות שלה לשמירה על איכות חיים ועניין בכל גיל.
בין היתר, הרשת עורכת פעילויות כלל-ארציות בהן לוקחים חלק דיירים מכל הבתים, כגון כנס מחולות, ערבי שירה ואירועי ספורט.
אם אתם מחפשים איכות חיים, נוחות ופינוק בשלב זה של החיים, זה הזמן למצות, לחוות ולהגשים חלומות ותיקים או חדשים, בבית בירושלים.
זה הזמן להבין שדיור מוגן יכול להמשיך ואף לשפר את החיים, לפתח אותם ולגלות תחומי עניין ועשייה שלא חלמתם עליהם, או לממש את מה שחלמתם עליו כל השנים.

לפרטים נוספים על מגורים יוקרתיים ומפנקים ולתיאום סיור ב'בית בירושלים' מרשת מגדלי הים התיכון, מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מגדלי הים התיכון ירושלים
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם