91% מחברי "מכבי" מרוצים יותר מאשר חברי הקופות האחרות

אלכס סטיבנובסקי

בשנים האחרונות קופת חולים מכבי מובילה עם כמות גדולה ביותר של מצטרפים חדשים מבין קופות החולים. אותנו זה ממש לא מפתיע כשלוקחים בחשבון סקר שביעות רצון שנערך על ידי משרד הבריאות ומכון המחקר ברוקדייל מצאו כי91%(!!) מחברי קופ"ח מכבי מרוצים יותר לעומת חברי הקופות האחרות.
אז מה מונע מאיתנו לעבור עוד היום ולהתחיל ליהנות משירותים חדשניים ומתפיסת עולם רפואית מהמתקדמות בעולם?

סביר להניח שרובנו לא בחרנו את קופת החולים שלנו, וככל הנראה אנחנו עדיין מבוטחים בקופה אליה רשמו אותנו ההורים. קופות החולים הן כבר לא מה שהיו בעבר, וכך גם הצרכים שלנו והטכנולוגיה. אנחנו רוצים שקופת החולים שלנו תיתן לנו מענה מקיף, פתרונות חדשניים ומגוון שירותים לאורח חיים בריא. את כל אלו תוכלו למצוא במכבי שירותי בריאות. בתקופה בה אפשר לעבור קופת חולים במספר קליקים, חשוב לזכור, שגם אם עוברים קופה, הוותק בביטוח, מהקופה הקודמת, נשמר ולכן אין מה לחשוש. ריכזנו עבורכם חמש סיבות לעבור למכבי ולהפוך את החיים שלכם לבריאים יותר עם קופת חולים שתהיה לצדכם כל הזמן.

להצטרפות מהירה למכבי הקליקו כאן >>

סל הטבות רחב – מכבי שלי

תכנית הביטוח המשלים של מכבי, מכבי שלי, נותנת מענה לכל שלב בחיים ולכל תקופה בשנה. חברי מכבי שלי זוכים לסבסוד והשתתפות עצמית בטיפולים שלא תמיד תמצאו בקופה אחרת:

  • טיפולי רפואה משלימה בהנחה (ל-20 טיפולים בשנה).
  • טיפולי שיניים משמרים ב-20 ₪ כמו סתימות, טיפולי שורש ועקירות.
  • לרכישת משקפיים ועדשות מגע מגיל 18 ומעלה עד 50% הנחה
  • ילדים עד גיל 18 מקבלים מסגרת למשקפיים בחינם בכל שנה.
  • 50% הנחה ליישור שיניים.
  • אימוני כושר אישיים בעלות של 24 ₪ לאימון.
  • אבחונים דידקטיים ופסיכודידקטיים בהשתתפות עצמית נמוכה.
  • חבילת הריון ולידה עם החזרים של 75% על טיפולים וסל הריון של 2,048 ש"ח לכל הריון.
  • השתתפות בהוצאות של שמירת דם טבורי

לפרטים על הטבות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

אורח חיים בריא עם מכבי

קופת חולים זה לא רק ללכת לרופא כשחולים. כשבוחרים קופת חולים, חשוב לבדוק איך הקופה מסייעת להפוך את אורח החיים שלנו לבריא יותר. בין אם זה בבניית תפריט בריא, תכנית אימונים או סדנאות לאורחות חיים. החברים של מכבי נהנים מכל העולמות, מרופאים מצוינים וגם ממגוון סדנאות ושירותי רפואה משלימה: מסדנאות משקל ותזונה, סדנאות להפסקת עישון, סדנאות לשלבים הראשונים בחוויית ההורות- עיסוי תינוקות, התעמלות אחרי לידה ועוד.

הזמנים השתנו בעקבות הטכנולוגיה

כולם רוצים להיות במכבי

כשאנחנו בוחרים קופה מומלץ להתייעץ עם חברים, שכנים ומשפחה. במקרה הזה תשאלו אותם, התשובה של הרוב תהיה זהה – תעברו למכבי. על פי סקרי משרד הבריאות ומכון המחקר ברוקדייל,  החברים בוחרים במכבי. בסקר האחרון מובילה מכבי באופן עקבי על פני הקופות האחרות בנושאי טיב ואיכות השירות. בסקר האחרון 91% מחברי מכבי שירותי בריאות העידו על שביעות רצונם, אחוז גבוה מכל קופת חולים אחרת. מכבי היא גם קופת החולים היחידה שצומחת כבר שלוש שנים ברציפות במספר החברים החדשים, ובפרט בשנה האחרונה, בה הייתה היחידה שסיימה עם מאזן מצטרפים חיובי.

לפרטים על הטבות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מובילים בחדשנות

בתקופה בה כל אחד מאתנו נמצא כל היום בסמארטפון חשוב שקופת החולים שלך תתפוס שם מקום של כבוד. האפליקציה והאתר של מכבי יכולים לחסוך את ההגעה למרפאה עצמה, למשל: הגשת בקשה לטופס 17 וקבלת תשובות לנייד, הגשת בקשה לאישורי תרופות, מידע וסיכום ביקורי רופא, זימון וביטול תורים ועוד. באמצעות שירותי האונליין של מכבי תוכלו גם לפנות ישירות לרופא לצורך חידוש מרשם, קבלת אישורי מחלה, דפי מידע, ואף לדבר עם רופא הילדים שלכם באונליין מעבר לשעות פתיחת המרפאה.

מכבי אתך בכל שעות היום

לכולנו קרה שהיינו צריכים רופא דחוף בשעות הערב ובסופ"ש, מי מאתנו לא גילה שלילד יש חום גבוה שגרם לנו להגיע למיון. במכבי למכבי יש פתרונות גם עבור מצבים אלו שיסייעו לכם להימנע מלהגיע למיון. מוקדי הרפואה הדחופה  פרושים ברחבי הארץ וכוללים מרפאת אחיות, רופאים ומעבדות. המוקדים מאוישים בצוות רפואי מיומן ומאובזרים בציוד רפואי מתקדם ונותנים מענה איכותי למגוון בעיות כך למשל  בחלק מהמוקדים ניתנים גם שירותי טיפול בטראומה ורפואת נשים. הורים לילדים יכולים להיעזר במוקד טלפוני ייעודי לרפואת ילדים שנותן מענה בשעות בהן המרפאות כבר סגורות. בנוסף במכבי יש מוקד אחיות טלפוני ומוקד יועצות הנקה להתייעצות ומענה בשעת הצורך.

לסיכום, יש קופות חולים ויש את מכבי שמלווים אותך בכל שעה בכל יום ומאפשרים לחברים מגוון פתרונות לאורח חיים בריאבשורה תחתונה, לעבור קופת חולים זה פשוט וגם כאשר עוברים קופה הוותק הביטוחי, מהקופה הקודמת, נשמר;כך שתוכלו ליהנות מכיסוי מורחב מהיום הראשון שלכם במכבי.  אז תשאירו פרטים ונחזור אליכם.

לקבלת פרטים ללא התחייבות על מעבר לקופת חולים מכבי
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם במעבר