חושבים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? אפשר לעשות את זה ב-30 אלף דולר

מערכת Wisemag

אם הייתם פה בעשור האחרון אז אתם יודעים ששוק הנדל״ן בישראל הפך למייאש במיוחד. ״הזדמנויות״ אין פה כבר שנים וזוגות צעירים משתעבדים למשכנתה ולא פעם לוקחים גם את הוריהם להרפתקה לא מתוכננת. דיבורים על שינוי תמיד ישנם, אבל בשטח – שום דבר.

הנה תזכורת לחלק מהסיבות בגינן ישראל כבר אינה יעד אטרקטיבי להשקעות נדל״ן:

* כי המחירים לא ריאליים – מחירי הדיור קפצו בעשרות ובמאות אחוזים תוך שנים ספורות. אם אתם לא מיליונרים, רכישת דירה היא משימה כמעט בלתי אפשרית.
* כי משכנתאות זה לא מה שהיה – תנאי הכרחי לקבלת משכנתה הוא הצגת הון עצמי גבוה במיוחד. אם מדובר בדירה למגורים, אולי תתעקשו להגשים חלום, אבל משכנתה לדירות להשקעה היא כבר עניין לא ממש משתלם.
* כי שכירות כבר אינה רווחית – בעלי דירות המקווים להרוויח מהשכרת הנכס מגלים לא פעם שהפער בין ההחזרים להכנסות הוא שולי עד לא קיים.
* כי זה לא משתלם! מרבית השקעות הנדל״ן מניבות כיום תשואה נמוכה ביותר.

להצטרפות למאגר משקיעים לחץ כאן >>

השקעה בחו״ל
ככל שמחירי הנדל״ן בישראל הרקיעו שחקים עברו יותר ויותר משקיעים ישראלים להשקעות נדל״ן באירופה, ארה״ב ויעדים נוספים שהוכיחו את עצמם.
חלק מהמשקיעים, בעיקר כאלו שאינם משקיעי נדל״ן מנוסים, חיפשו פתרונות יציבים המבוססים על ניסיון בנוסף למחירים התחלתיים נמוכים יחסית. כך נולד מודל ההשקעה המשותפת של חברת ׳הגשמה׳ המאפשר השקעה גם בסכום של החל מ 30 אלף דולר.

׳הגשמה׳ היא חברה להשקעות נדל"ן אשר הוקמה בשנת 2009 על ידי אבי כץ ועו"ד חנן שמש, שלמעשה פתחה את שוק הנדל״ן והנגישה אותו לכל אדם מן הישוב.

איך זה עובד?
עם המון ניסיון ויצירתיות, מצאו ב׳הגשמה׳ נוסחה מנצחת: קבוצת משקיעים פרטיים מתאגדת לכדי ״קבוצת השקעה״ בה כל חבר משקיע סכום נמוך יחסית. הסכום המשותף מאפשר לקבוצה להיכנס ל׳מגרש של הגדולים׳ ולא להחמיץ הזדמנויות. הליווי הצמוד של חברת השקעות מנוסה ומוכרת מאפשר להם להנות מהגנות ובטוחות שלא היו מקבלים כמשקיע פרטי בודד.
בשוק הנדל״ן אין תחליף לניסיון. במהלך שבע שנות הפעילות של ׳הגשמה׳ קמו השקעות במגוון אדיר של פרויקטים ובסוגי נכסים שונים. היזמים הרבים שמלווה הגשמה (רבים מהם ״יזמים חוזרים״) והפרויקטים המפוזרים ברחבי העולם הם המפתח להצלחה ולזיהוי הזדמנויות ומגמות

המספרים מדברים בעד עצמם
השורה התחתונה בעולם ההשקעות תמיד באה לידי ביטוי במספרים. ובכן, ל׳הגשמה׳ רצף הצלחות של 93 אקזיטים, דבר שאין לו אח ורע בעולם ההשקעות הישראלי וממצב את חברת ׳הגשמה׳ כחברה המובילה בתחום השקעות הנדל״ן.

׳הגשמה׳ פיתחה יכולת מסחרית ומשפטית בכדי ללוות את המשקיעים שלה בכל אחד משלבי ההשקעה: איתור ההשקעה, בדיקת נאותות, גיבוש הבטוחות וההגנות המשפטיות, בחינת תכנית עסקית, ליווי הפרויקט ואף התערבות בשעת הצורך – כל אלו הופכים את אלטרנטיבת ההשקעה בחו"ל באמצעות ׳הגשמה׳ לאטרקטיבית במיוחד עבור המשקיע הישראלי.

הצטרפו עכשיו למאגר המשקיעים של הגשמה
ותהנו מניסיון עשיר של שנים. השאירו פרטים כעת

ההצעה מוצעת באמצעות שותפויות ייעודיות. ההשקעה בפרויקטים טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה. המידע אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך של החברה או הזמנה לקבלת הצעות כאמור. אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה כל שהיא. האמור בתיאור לעיל מהווה הצגה עקרונית וכללית בלבד.