יהלום חדש בבורסה – מגדל ספיר

יוראי כהן

מגדל ספיר החדש בבורסה יכיל את כל מה שעד היום היה חסר במתחם – מבניה חכמה וחסכונית ועד שטח קומה הגדול בסביבה. אל תפספסו

בימים אלו מוקם בלב מתחם הבורסה ברמת גן מגדל משרדים חדש ומודרני – מגדל ספיר. הוא יתנשא לגובה של 40 קומות בשטח כולל של כ-60,000 מ"ר. לכך יתווספו לא פחות מחמישה מרתפי חנייה, בשטח של כ-30,000 מ"ר שיכיל כ-800 מקומות חניה. כך ייחסך מעובדי המשרדים במגדל האתגר של מציאת חנייה באזור ההומה הזה. במגדל יעמדו לרשותם של הנכנסים מעליות מהירות וחכמות, המבטיחות זמן המתנה קצר. עוד לפני שייכנסו למעלית יתרשמו האורחים מהלובי המפואר.

קומה טיפוסית במגדל ספיר תשתרע על שטח של 1,571 מ"ר. זהו שטח הקומה הגדול ביותר שנבנה במתחם הבורסה. הוא מאפשר חלוקה מגוונת למשרדים בגדלים שונים (ניתן לרכוש משרד החל מ-153 מר'), תוך שמירה על יעילות וניצולת מקסימלית של שטחי המשרדים בקומה. המגדל ישלב בתוכו מערכות מתקדמות לבקרה וחיסכון באנרגיה ובמשאבים, זאת בהתאם לתקינה ירוקה מודרנית ומחמירה במיוחד. העובדים ייהנו לא רק מהנוחות ומהתשתיות המודרניות, אלא גם מנוף פנורמי מרהיב שישתקף מכל חללי המשרד בזכות קירות מסך העוטפים את המגדל.

סטנדרט חדש במתחם

שלוש מקבוצות הנדל"ן הוותיקות בארץ – רוגובין, תדהר ואביב, נרתמו להרים את הכפפה ולספק היצע נוסף של משרדים במתחם הבורסה היוקרתי ברמת-גן, וזאת ברמה הגבוהה ביותר. המתחם הפך זה מכבר לאחד ממתחמי המשרדים המובילים בארץ בכלל ובאזור המרכז בפרט. יתרונותיו ברורים: שורה ארוכה של חברות גדולות שבחרו לשים בו את משכנן, מסעדות רבות המספקות מגוון רחב של ארוחות לעובדים וכמובן מיקום תחבורתי מצוין, בסמוך לאיילון, לרכבת סבידור מרכז ולרכבת הקלה הנבנית בימים אלו ממש על ציר ז'בוטינסקי הסמוך. לא פלא, אם כך, שהביקוש למשרדים בבורסה גבוה ואף עולה על ההיצע הקיים.

מגדל ספיר תוכנן בשיתוף פעולה בין משרדי האדריכלים המובילים אמאב ופלג אדריכלים. ב"אמאב" מתמחים בתכנון ערים ותחבורה. ב"פלג" מתמחים באדריכלות ועיצוב פנים בארץ ובעולם, עם דגש על בנייה אקולוגית וחסכונית באנרגיה. שילוב של שני משרדי אדריכלות אלו באותו פרויקט מאפשר למגדל החדש להיבנות בצורה הנכונה והעדכנית ביותר בכל פרמטר קיים. בנוסף, מגדל ספיר נבנה תוך שימת דגש על עיצוב אדריכלי ונופי בהתאם לתכנית המתאר של אזור העסקים בו הוא מוקם. הצורך לשלבו במרחב העוטף אותו ברורה למתכנניו. אחת הדרכים שנבחרו להטמיע אותו בסביבה היא בניית פיאצה אורבנית מעוצבת וקומת מסחר עם מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה וחנויות אחרות.

pic_600X600

נתונים אטרקטיביים אלו, לצד האמינות הידועה של שלוש החברות השותפות בפרויקט, הביאו כבר משרדי עורכי דין, רואי חשבון, חברות נדל"ן, בתי השקעות וכו' להתעניין בנכס במגדל היוקרתי, ולקנות בו משרדים. הפרויקט נמצא כרגע בשלבי בנייה מתקדמים, ואכלוסו צפוי במהלך 2019. נותרו משרדים בקומות העליונות אשר נמצאות בשלבי שיווק מתקדמים בימים אלו ממש, ומוצעות במחיר החל מ-15,000 ₪ למ"ר ברמת מעטפת. גם אתם יכולים להיות חלק מהסטנדרט החדש של המשרדים המודרניים.

השאירו את פרטיכם בטופס
ונציג מכירות ייצור עמכם קשר בהקדם