כלמוביל טרייד אין: שקט נפשי ובטחון בקניה

אולי אתם לא יודעים אבל בישראל כ- 900 אלף אנשים מוכרים את רכבם בשוק היד השנייה כל שנה, והמספרים רק עולים משנה לשנה. מהצד השני יש עוד 900 אלף קונים. סך הכל לפחות 1.5 מיליון אנשים שמעורבים בקניית רכב, שלא לדבר על קרובי משפחה וחברים שמייעצים, באים לראות את הרכב ומנהלים את המו"מ. לכן לא נגזים אם נאמר שקניית רכב יד שנייה מעסיקה כמעט את כולנו והיא חלק משמעותי בחיים שלנו לפחות אחת לזמן מה. בקנייה של רכב בין אם הוא חדש ובמיוחד אם הוא משומש יש תמיד סף חרדה מסוים. האם אני לא קונה חתול בשק, האם הרכב תקין כמו שאומרים עליו, מה יקרה אם חודשיים אחרי שקניתי יגמר המצבר, משאבת הדלק תקרוס והטסט שאנו כל כך מפחדים ממנו יתקרב במהירות. הרי הקניה מאותו מוכר אלמוני כבר נשכחה ממנו ואין לו שום אחריות כלפי הקונה. מרגע ששילמתי כל מה שקורה לרכב כבר לא ממש מעניין אותו.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן >>

פה נכנסת לתמונה כלמוביל טרייד אין שמצליחה לנטרל את כל המוקשים ואת כל המהמורות הפסיכולוגיות של קוני רכבי יד שניה. איך היא עושה את זה? פשוט מאוד. בעזרת מספר נקודות מפתח היא מצליחה להפחית את החשש מפני קניה מפלוני-אלמוני ולתת שקט נפשי ששמור לקניית רכב יד ראשונה.

IMGM0175

נתחיל בזה שרכבי כלמוביל טרייד אין נבחרים בקפידה ומגיעים אליה מלקוחות פרטיים שמחליפים את רכבם ברכב חדש הן של יונדאי והן של מיצובישי. הרכבים הטובים ביותר מגיעים אל מתחם המכירות, עוברים תהליך קליטה והכנה, בדיקות מקיפות ורובן עוברות תהליך השבחה. הלקוחות אשר רוכשים במתחם מקבלים את הרכבים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק.

השאלה הראשונה שנשאלת היא איזו יד? ברוב המקרים בכלמוביל טרייד אין מדובר ביד ראשונה. השאלה השנייה שנשאלת היא האם הרכב היה בליסינג והתשובה היא שמידי פעם מוכרים גם רכבי ליסינג, אבל ההתמקדות היא ברכבים פרטיים מיד ראשונה. מדובר ברכבים מבעלות פרטית שבדרך כלל מאופיינים בלקוחות ששומרים על הרכב ולרוב נוסעים בו בממוצע הרבה פחות מנהגי הליסינג.

להשארת פרטים לחץ כאן >>

נוסיף לזה שבכלמוביל טרייד אין מעניקים ללקוחות גם אחריות על הרכב. מה שמביא אותנו לנקודת המפתח: שקט נפשי. הרי זה מה שאנחנו מחפשים בסוף לא? קרה לא עלינו שיש תקלה? יש למי לפנות. יש כתובת ויש מי שידאג לטפל ולהביא את הרכב למצב הכי טוב שניתן. בכלמוביל טרייד אין רוצים לקוחות חוזרים. זו לא מערכת יחסים של קונה מראשון לציון ומוכר מחדרה שנפגשים פעם אחת במכון הטסטים ופעם שנייה בדואר להעברת בעלות ויותר לא יראו אחד את השני.

אם הגיע הרגע הזה שבו אתם צריכים לקנות רכב יד שנייה אבל אתם לא מעוניינים לבזבז זמן יקר בטלפונים ובהליכה למכוני בדיקה שונים כחלק מדרישות המוכר הפוטנציאלי, לנהל מו"מ מול מוכרים שונים, להתאכזב כל פעם מחדש ולפחד שאולי הרכב שמוכרים לכם הוא לא מה שמספרים לכם, אבל אתם כן מעוניינים לקנות רכב בראש שקט ולהיות בטוחים שיש לכם גב במידת הצורך – אתם יודעים איפה כדאי להתחיל לחפש את הרכב הבא שלכם.

התקשר עכשיו – 072-3318132  >>

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מכלמוביל טרייד אין?
השאירו פרטים ונשיב בהקדם