כל ההגרלות תחת קורת גג אחת: השיטה שיצרה עשרות מיליונרים חדשים

 

האסטרטגיה המנצחת של "סמארט" נחשפת: כיצד טפסים קבוצתיים, טכנולוגיה מתקדמת, צוות מומחים ופיתוח יכולות אלגוריתמיות יצרו 52 מיליונרים  חדשים בהגרלות ממלכתיות של מפעל הפיס והמשחקים של המועצה להסדר הימורים בספורט, תוך חלוקת פרסים בסך מעל ל-167 מיליון ש"ח ללקוחותיה • בנוסף: משחקי אונליין וטריוויה נושאי פרסים כספיים, תוכנית מתנות והטבות אטרקטיבית והגרלות פנימיות ללקוחות • כשמזל פוגש את המדע, כל הפרטים בכתבה הבאה.

רבים מרגישים שהמזל מחכה להם ממש מעבר לפינה. החדשנות של ימינו מאפשרת לנקוט בצעדים ממשיים על מנת "להתקרב" לאותה הפינה, מאחוריה מסתתר המזל – והכסף הגדול. "סמארט", שחתומה על 52 מיליונרים חדשים בישראל, כתוצאה מזכייה במשחקי מזל, מציעה פתרון חדשני המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת – שליחת טפסים קבוצתיים חכמים הנשלחים בכמויות אדירות. וכל זה מתבצע בשבילכם באופן אוטומטי ובזריזות דיגיטלית – בלי שתצטרכו לזוז מהספה, לחפש את הקיוסק או הדוכן הקרוב, או אפילו להתעסק המחשב או הטלפון הנייד.

 לפרטים נוספים >>>

האסטרטגיה שמאחורי הזכיות

הרעיון של טפסים קבוצתיים פשוט וגאוני כאחד – אם טופס אחד זוכה, כל הקבוצה חולקת את הפרס. כך ניתן לנצל את הכוח של הקבוצה ולהשתמש בה כמעין רשת ביטחון לאפשרויות זכייה של עשרות ומאות אלפי שקלים. סמארט מאפשרת שליחה של כל ארבעת ההגרלות של המשחקים המבוקשים (לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER), תחת קורת גג אחת.

 לפרטים נוספים >>>

מעל ל-167 מיליון ש"ח חולקו ללקוחות בהתאם למנוי

"סמארט", שנוסדה ב-1991 עושה שימוש בסטטיסטיקות מעודכנות, יועצים מומחים, ובעיקר – מספרים גדולים. החברה אחראית על למעלה מעשרות אלפי זכיות, וכן על חלוקה של למעלה מ-167 מיליון ש"ח ללקוחותיה. "סמארט" היא הפלטפורמה היחידה בישראל המאפשרת לשלוח טפסים רבים של ארבעת המשחקים המבוקשים – לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER. חשוב לציין כי הטפסים הקבוצתיים נשלחים במקביל לטפסים האישיים, ולא במקומם. 

מנוי "מולטי סמארט" הומצא במיוחד עבור אותם אנשים שרוצים לעלות רמה במשחקים המבוקשים של מפעל הפיס ושל המועצה להסדר הימורים בספורט ולשלוט על העניינים בשלט רחוק. המנוי מזכה את הלקוחות בשליחה אוטומטית של טפסים רבים – אישיים וקבוצתיים, תוך שימוש באלגוריתמים מתקדמים וחוות דעת של צוות מומחים – והכל באופן אוטומטי, בלי צורך לצאת מהבית או לבצע פעולה כלשהי במחשב או בטלפון הנייד. המנוי מאפשר ליהנות מחוויית משחק נוחה, קלה ובטוחה, והכי חשוב – באפשרות לזכות בפרסים גדולים.

 

כוחה של קבוצה: גיים צ'נג'ר בעולם משחקי המזל?

ב"סמארט" מאמינים שבנוסף למזל, ההצלחה היא גם עניין של תכנון, שימוש במומחי ספורט, מספרים גדולים, טפסים קבוצתיים, הבנה של הסטטיסטיקה והנתונים המובילים לזכייה. עם הכוח של הקבוצה, "סמארט" משנה את הגישה למשחקי המזל ומוכיחה שיחד, אפשר להגיע רחוק יותר.

לפרטים נוספים >>>

תנו למזל להקיף אתכם מכל עבר

במסגרת המנוי והחברות במועדון "סמארט", חלומות נוספים עשויים להפוך למציאות: חופשה עוצרת נשימה במלדיביים, בעלות על CITROEN C1 חדשה, או בית נקי כמו עם שואב רובוטי IROBOT. המנויים מצטרפים לתוכנית מתנות ייחודית ומכניסה אוטומטית להגרלות פנימיות, שמזמינות את המזל להקיף אתכם מכל עבר. בנוסף, תוכנית המנויים מאפשרת משחקי אונליין וטריוויה נושאי פרסים.

סער פ. מנס ציונה זכה בחבילת מוצרי חשמל בהגרלת מועדון 2024

סלאמה מקלנסווה זכה בחבילת מוצרים בהגרלת מועדון 2024

לאתר מולטיסמארט >>>

משחקים – באחריות!

המנוי החודשי נוצר בכדי לספק דרך חוקית ואחראית להנות ממשחקי המזל. על כן, המחיר החודשי למנוי בנוי משלושה מסלולים – בסכום ידוע, קבוע ומוגדר מראש, מבלי לחשוש מהשפעות כלכליות שליליות, ובכך אנו מצליחים למנוע סיכון להתמכרות ולשמור על חווית משחק כיפית ומהנה.

המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים!

אזהרה: משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים קובע כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, שמספרו 118, למשך 24 שעות ביממה.

הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, ניסיון, יכולת או ריבוי משחקים.

*שימו לב: כיוון שמדובר במשחקי מזל, "סמארט" לא יכולה להתחייב לזכייה. תהנו ושחקו באחריות.

לאתר מולטיסמארט >>>