לא מרוצים מקופת-החולים שלכם? תתפלאו כמה קל לעבור

״יש לנו תור למומחה רק בעוד חודשיים״ – נשמע לכם מוכר?

רבים מאיתנו אינם מרוצים מקופת-החולים, אך בוחרים להשאר בה מאחר ואנו חברים בה עוד מתקופת הילדות, מתוך הרגל או מתוך עצלנות. למעשה, יתכן ועצלנות היא הסיבה החזקה ביותר שגורמת לנו להשאר בקופת-חולים, על-אף שהיא לא עונה על צרכינו.

בעבר, מעבר בין קופות-חולים הצריך אנרגיות רבות ומי יכול היה להרשות לעצמו להפסיד יום עבודה בשביל לעמוד בתורים ולמלא טפסים? אך הזמנים השתנו ובזכות הטכנולוגיה הבירוקרטיה הופחתה משמעותית וכיום ניתן לעבור קופת-חולים בעלות נמוכה (כ-15 שקלים), על-ידי מילוי טופס באתר האינטרנט של המוסד לביטוח-לאומי או פשוט לגשת לאחד מסניפי הדואר שמספקים את השירות.

הזמנים השתנו בעקבות הטכנולוגיה

בשנים האחרונות עם הפיכת המעבר בין קופות-החולים לנגיש יותר, גדל משמעותית מספר הבקשות למעברים. כשאפשר לבצע את המהלך דרך האינטרנט מבלי לכתת רגליים, זה לא מפתיע. נוסף על כך, גם אם עברתם קופת-חולים והתחרטתם, תוכלו להגיש בקלות בקשה לביטול המעבר בעלות נמוכה. אז למה רובנו עדיין לא ערכנו בדיקות על מעבר קופת חולים? כמו שכתבנו – עצלנות.

hospital

קופת-חולים איננה דבר של מה בכך, אנו זקוקים לה וזקוקים למוסד יציב שאנחנו סומכים עליו. עליכם לנצל את מרבית הזכויות שמגיעות לכם ולבדוק את השירותים שמציעה כל קופת-חולים, כך תוכלו לבחור את המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולעבור בקלי-קלות.

אל תתעצלו! מדובר בבריאות שלכם!

לפרטים נוספים על מעבר קופת חולים
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם