ATTO מבית מובינג לייף: פיתוח ישראלי חדשני המקל על מי שקשה לו ללכת

חברת מובינגלייף הישראלית מציגה: סקוטר חדשני המסרב להיראות ככלי עזר, הנראה ומתפקד כמו הגאדג'ט האחרון של אפל.

זה לא סוד שהגיל והמצב הבריאותי מביאים איתם מגבלות תנועה המשאירות אותנו בבית יותר ממה שהיינו רוצים, אבל כשזה קורה לנו אנחנו בהחלט שומרים את זה בסוד כדי לא להפוך רשמית לחלק ממי שזקוק לעזרה וכבר לא יכול להגיע לכל מקום, כמו כולם, כמו שהיה פעם. כולנו בורחים מהסטיגמה המתלווה לשימוש באמצעי הליכה, כמו גם באמצעי שמיעה או כל אביזר אחר המשפר את החיים וגלוי לעין. בדיוק מהסיבה הזו השקיעו בחברת מובינג לייף הישראלית סכום עתק של 6 מיליון דולר בלימוד הצרכים הפיסיים והמנטליים של משתמשי קלנועיות, מחקר שהביא לפיתוחן של ATTO, סקוטר חדשני  המיועד  למתקשים בהליכה ונראה ומתפקד כמו הגאדג'ט האחרון של אפל.

מעונינים להתנסות בנהיגה על ה-ATTO?

כשבוחנים את ATTO, הפלא ההנדסי המיוצר כאן בישראל, קשה להתווכח עם האמירה של החברה הטוענת שיש רק קלנועית אחת בעולם, המתקפלת למזוודה תוך עשר שניות, שאפשר להכניס לתא הנוסעים של מטוס או לתא מטען של כל מכונית בעולם ומתפרקת לשני חלקים קלים.

נינו רנסנברג, יזם סידרתי שהיה הרוח החיה מאחורי מובינגלייף אותה הקים מתוך צורך אישי בקולנועית שתלווה אותו בנסיעותיו בארץ ובעולם, מכיר את המגבלות של המוצרים המוצעים בשוק. "תאר לעצמך מכונית שמתוכננת על ידי מהנדסים שבכלל לא נוהגים" הוא אומר, "כמה הם יכולים לדעת מה באמת חשוב למשתמש, על החוויה הרגשית והפיסית, על הקשיים והמגבלות, על הוויתורים שצריך לעשות כשאתה מחובר למוצר שלא מתאים לך". רנסנברג, המשתמש בעצמו בקלנועיות מזה כ-15 שנה בעקבות פוליו, מספר על עשרות הפעמים בהם הגיע למקומות בהן קלנועית רגילה לא התאימה את עצמה לסיטואציה ועל הגורם הרגשי המלווה את השימוש בכלי עזר. "קלנועית היא לא ערימה של מתכת ופלסטיק" אומר רנסנברג, "קלנועית היא המשך של הגוף שלי, תחליף לרגליים שכבר לא עובדות כמו פעם, ואני רוצה שתהיה איתי בכל מקום ולא תגביל אותי, ואני בטח לא רוצה להתבייש ברגליים שלי. פיתחנו את ATTO כדי לתת למשתמשים את החופש האולטימטיבי יחד עם תחושת גאווה על השימוש במוצר הכי חדשי ומדליק בשוק והמשתמשים שלנו מדווחים בדיוק על זה, חופש וגאווה", והוא מסכם "אם הבאנו לעולם משהו שעושה טוב לאנשים וגורם להם להרגיש טוב עם עצמם, עשינו את החלק שלנו בעיצובו של עולם טוב יותר".

pic

היופי של ATTO הוא בפרטים, תכונות מובנות כמו מטען USB לטלפון הנייד, מקום רחב להניח מזוודה גדולה וגובה מושב משתנה לנוחות המשתמש. אפשר להתאים את ATTO בעזרת אביזרים כמו משענות ידיים ומחזיק קביים תוך שמירה על העיצוב המהמם שלה, אין ספק שיחד עם זה ש-ATTO היא קלנועית מושלמת , היא בהחלט מסרבת להיראות כזו ומשדרת לעולם אני צעירה, אני מדליקה, ומי שמשתמש בי נושא את אותם ערכים.

כיאה למוצר כחול לבן, משתמשי ATTO מקומיים נהנים מתמיכה ישירה על ידי היצרן, סרטי הדרכה בעברית וכמובן הדגמה בבית הלקוח או בחנות המפעל בקדימה. הקולנועית של מובינגלייף מאושרת ע"י מנהל התרופות האמריקאי (FDA) ונושאת תו תקן ישראלי ואירופאי. מצוידת במנוע עוצמתי מסוג BLDC בעל מערכת עצירה ERB מובנית וסוללת ליתיום חזקה, ל-ATTO כוח רב להתגבר על עליות ומכשולים והוא הדרך הטובה ביותר להגיע לכל מקום ולא להישאר בבית.

מהרו! ימים אחרונים של הנחות סוף שנה ואפשרות לתשלומים.

מעונינים להתנסות בנהיגה על ה-ATTO?
השאירו פרטים ונגיע להדגמה אישית אצלכם בבית