מחזירים את הגלגל לאחור. פותרים את כאבי הגב והברכיים ללא מאמץ.

מערכת wisemag

זה קורה לרובנו. כאבי מפרקים, כאבי גב או ברכיים פוקדים את רובנו בגלאי חמישים ומעלה.
למעשה, "האשם" אינו במפרק עצמו אלא באבדן השליטה השרירית והעצבית התומכת במפרקים. מערכות חכמות ותומכות אלה, אשר במשך שנים נושאות את משקל גופנו, מאבדות מחיוניותן וכתוצאה מכך הלחץ על המפרקים גדל, שחיקת הסחוס בין מפרק למפרק מתעצמת ו"כדור השלג" גורם לתופעות של לחץ וכאב. בשלבים הראשונים הכאב קל ונסבל. אך בפועל, ככל שהזמן עובר מתעצם הכאב ופעולות פשוטות כמו הליכה רגילה במישור, ירידת מדרגות, קימה מישיבה או עמידה, הופכות לקשות יותר ויותר.

לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן >>

שני רופאים שמצאו דרך "לשחרר את המפרקים הכואבים מהלחץ"

עוד בשנות ה90, חברו יחדיו שני רופאים: דר' עמית מור ודר' אבי אלבז. השניים חיפשו פתרון לתחום כאב המפרקים והגב, שלמעשה ממנו סובלים רוב הגברים והנשים בארץ ובעולם, בחציון השני של חייהם. השניים חקרו ולמדו לעומק את הגורמים לשחיקת המפרקים, את בעיות הברכיים והגב, ואת חלוקת העומסים בתוך כל מפרק בגוף האדם. המחקרים הוכיחו שגוף האדם ומפרקיו, מכף רגל עד ראש, מיוצב באמצעות מערכת שרירים מתוחכמת השולטת ומכתיבה את חלוקת העומסים על כל מפרק. תפקוד תקין ומאוזן של מערכות השרירים הללו ישמור על פעולת מפרקים נכונה, מוגנת ובריאה. אך חוסר תפקוד של מערכת שריר זו יוביל לתופעת "כדור שלג": עומס גובר על מפרקים נוספים, שחיקת סחוסים, כאב בלתי נסבל, ירידה בתפקוד ובאיכות החיים.
מצוידים בתובנות המחקר המקיף, יצאו שני הרופאים לחפש פתרון פשוט. פתרון חכם ובטוח שאינו ניתוחי ואינו תרופתי. פתרון שכל מטופל יכול להשתמש בו בקלות, ללא מאמץ –לשקם את המפרק, ולמזער את הכאב.
השניים פיתחו מערכת טכנולוגית, המוטמעת בבסיס נעל. מערכת זו למעשה מורידה את העומס מהמפרקים הכאובים ומחנכת את שרירי הגוף לחזור לפעילות תקינה. הפעולה נעשית באופן טבעי, ללא מאמץ מצד המטופלים. המערכת העצבית ומערכות השריר התומכות במפרקים נכנסות לפעולה מחודשת. מערכות שריר "רדומות" מקבלות "פקודה" לפעול. בפעולה רציפה ופשוטה, הגוף עצמו לומד לשקם את עצמו. הכאב מתפוגג, הלחץ משתחרר, הגוף חוזר לחלוקת עומסים נכונה המקלה על המפרק הכואב. לטכנולוגיה קראו השניים אפוסתרפיה. עד היום, טופלו בהצלחה בישראל למעלה 60,000 איש ואשה באמצעות הטכנולוגיה הייחודית של אפוסתרפיה. הטכנולוגיה פרצה לעולם ונמצאת כיום במרכזים רפואיים מובילים בארה"ב, ובמרכזים רפואיים ברחבי אנגליה.

לא פלא שטכנולוגיית אפוסתרפיה והטיפול בהשתתפות כל קופות החולים בישראל 

הבדיקה במעבדות ההליכה של "אפוסתרפיה" ללא עלות והטיפול בהשתתפות כל קופות החולים בישראל. אורך הבדיקה כשעה וחצי. משך הטיפול היומי הביתי בטכנולוגיית אפוסתרפיה נע בין כמה דקות ביום לשעה ביום (בכפוף לתכנית הטיפול). העובדה שהמוצר הינו ביתי מאפשרת לסובלים מכאבי מפרקים רצף טיפולי איכותי הבונה מחדש את מערכות השריר המגנות על מפרקים. הטיפול מתאים לסובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים, קרע במיניסקוס, כאבים במפרק הירך, פגיעות קרסול וכשיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ברך/ירך.

לאבחון מלא במעבדת הליכה בליווי פיסיותרפיסט
ללא עלות אנא השאר/י פרטים