מעוניינים להכנס לעולם השקעות הנדל"ן? הכירו את הגשמה

מערכת wisemag

קרן הגשמה מציעה מודל השקעות חדש וייחודי מאפשר השקעה משותפת בפרוייקטים בתחום הנדל"ן בעלי פוטנציאל גבוה.
בדרך זו, יכולים משקיעים פרטיים להיכנס למגרש של המשקיעים הגדולים עם הון התחלתי נמוך באופן יחסי.
הפרוייקטים מוצעים למשקיע רק לאחר בדיקה עמוקה, הכוללת ניתוח כדאיות העסקה ובחינה משפטית מקיפה. המודל מאפשר לכל אדם לבצע השקעה חכמה בסיכון מגודר, ובליווי אנשי מקצוע מובילים.

להצטרפות למאגר המשקיעים לחץ כאן >>


אז איך עובד מודל ההשקעות הייחודי של קרן הגשמה?

מחלקת פיתוח עסקי בוחנת את היזם והפרויקט המוצע: בחינת ניסיונו ורמת הידע המקצועי, בדיקת הצלחתו בפרויקטים קודמים שביצע, ביקור במשרדי היזם ובפרויקט, בחינת המבנה הארגוני של חברת היזם, הצגת היזם/הפרויקט ואישורם ב"ועדת השקעות" בנוכחות השותפים, מנהלי מחלקות ודירקטור חיצוני וניהול מו"מ לסיכום התנאים המסחריים.

מחלקת האנליזה עורכת בדיקת נאותות של היזם וההשקעה המוצעת: היכולת הכלכלית של היזם, בחינת התוכנית העסקית לרבות מחירי מכירה ועלויות הפרויקט, השוואה למחירים באזור, מיקום הפרויקט, רגולציה לרבות היתרים ומגבלות, הסכם עקרונות (LOI) עם הגוף המממן, רגישות העסקה והיתכנותה, זיהוי חוזקות וחולשות בעסקה.

המחלקה המשפטית בוחנת את ההיבטים המשפטיים: הסכם רכש, הגנות ובטוחות, הבשלת התנאים לקלוזינג, גיבוש מבנה משפטי ומיסוי, הסכם השותפות עם חברת היזם, וידוא רישום הנכס על שם שותפות משקיעי הגשמה – כבטוחה, במסלול המימון – וידוא רישום שעבוד על הנכס.

מחלקת קשרי המשקיעים מציגה למשקיעים את פרטי ההשקעה: יתרונות העסקה, מיקום, תנאים, מסלולי השקעה אפשריים, שקיפות מלאה בכל הפרטים.
גם משקיעים אסטרטגיים ויזמים/משקיעים גדולים בוחרים להשקיע בהגשמה לדוגמא: מנרב, אלקו, שפיר, אודר, קיבוצים, משפחות אמידות.

מחלקת בקרת ההשקעות מלווה את הפרויקט לכל אורך הדרך: אנליסטים מיומנים הנמצאים בקשר ישיר עם היזם, חברות מוניטורינג בלונדון ובארה"ב בוחנות ומבקרות את הפרויקטים עד לסיומם, זיהוי עיכובים ואירועים בלתי צפויים בזמן אמת.

קרן הגשמה – מאפשרים לכל אדם להשקיע כל סכום, בכל מקום. ההצטרפות למאגר המשקיעים פשוטה, ואינה דורשת שום השקעה או התחייבות מראש.

 

הצטרפו עכשיו למאגר המשקיעים של הגשמה
ללא עלות וללא התחייבות
מלאו פרטים כעת