נחשפה השיטה שיצרה 52 מיליונרים חדשים ממשחקי מזל

למעלה מ-166 מיליון ש"ח חולקו ללקוחות "סמארט" כתוצאה מזכיות בהגרלות ממלכתיות של מפעל הפיס והמשחקים של המועצה להסדר הימורים בספורט, זאת באמצעות מערכת המשתמשת באלגוריתם מתקדם, סטטיסטיקות, ניתוחים, מספרים גדולים וחוות דעת של יועצי ספורט • בנוסף: המערכת מציעה הטבות נוספות למנויים: הגרלות לחופשות מפנקות, רכבים, בונוסים למילוי טפסים ועוד. האם השיטה באמת עובדת? איך נוצרו 52 מיליונרים חדשים בישראל? כל הפרטים בכתבה הבאה.

האם המזל באמת משחק רק כשיש לו חשק? או שאולי יש דרכים להכווין אותו לטובתנו? השיטה של "סמארט", שנוסדה על בסיס סטטיסטיקות מעודכנות, יועצים מומחים, ובעיקר – מספרים גדולים, כבר יצרה למעלה מעשרות אלפי זכיות, וכן, מעל 166 מיליון ש"ח חולקו ללקוחותיה. בנוסף, 52 מיליונרים חדשים יכולים להעיד על כך שהמזל קיבל "דחיפה קלה" והגיע לידיים שלהם.

לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER בלי לצאת מהבית

עשרות אלפי מנויים כבר נהנים מהפלטפורמה הדיגיטלית – שירות "מולטי סמארט" מבית "סמארט", שמשנה את כללי המשחק ומציעה פתרונות מחושבים בעולם ההגרלות הממלכתיות של מפעל הפיס והמשחקים של המועצה להסדר הימורים בספורט – לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER. החברה, שקיימת מ-1991 תחת השם"טוטוקארד", היא היחידה בישראל המאפשרת לשלוח טפסים רבים של ארבעה משחקי המזל המובילים והמבוקשים בישראל – לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER, וזאת באמצעות מנוי "מולטי סמארט" (MultiSmart), מבלי לצאת מהבית או לבצע פעולה כלשהי מעבר למנוי החודשי. 

 גם לך יש אפשרות להיות המיליונר ה-53 – לחצו כאן לפרטים נוספים למנוי הדיגיטלי >>>

גם לך יש אפשרות להיות המיליונר ה-53 – לחצו כאן לפרטים נוספים למנוי הדיגיטלי >>>

סכומים שמגשימים חלומות

כמובן שלא ניתן להתחייב לזכייה בהגרלות או במשחקים, שתלויה במזל, אבל באמצעות שימוש ביועצי ספורט, בסטטיסטיקות וב"חוק המספרים הגדולים" – שליחת כמות אדירה של טפסים, ניתן למצב את עצמכם בעמדה קרובה יותר לזו של בעלי המזל. אם תשאלו את נ' משפרעם, המנוי שינה לו את החיים, לאחר שגרף סכום של לא פחות מ-5,000,000 ש"ח בלוטו. ד' מבאר שבע נאלץ להסתפק במחצית מהסכום וזכה ב-2,500,000 ש"ח. בנוסף, פנסיונר מרחובות (69) זכה בפרס הראשון בטוטו וגרף לכיסו 4,000,000 ש"ח. לקוחות רבים זכו בסכומי כסף נאים שמאפשרים להם להגשים חלומות. למשל, בתחילת השבוע (ראשון) לקוח שלנו זכה ב-50,403 ש״ח בווינר, כתוצאה מפגיעה ב-7 ניחושים נכונים מתוך 9. בנוסף, בחודשיים האחרונים היו שתי פגיעות של 8 מ-9, שהובילו לזכיות בסכומים של 109,000 ו-119,000 ש"ח בווינר, וכן, מנויים נוספים זכו בסכומי כסף נאים – נדב מאשדוד שלשל לכיסו 167,142.5 ש"ח נוספים וליעד מבת ים 13,145 ש"ח.

איך זה עובד?

  1. נרשמים למערכת ובוחרים באילו הגרלות להשתתף.
  2. המערכת תמלא עבורך כמות אדירה של טפסים בהתאם לבחירתך, תוך שימוש באלגוריתמים סטטיסטיים מתקדמים וחוות דעתם של צוות יועצי ספורט.
  3. הטפסים נשלחים עבורך להגרלות.
  4. אם אתה זוכה, המערכת מודיעה לך ומסייעת לך למשוך את הזכייה.

 את כאב הראש תשאירו למומחים.. להרשמה ופרטים נוספים לחצו כאן >>>

לא טוב היות האדם לבדו: הטפסים הקבוצתיים

אחת האסטרטגיות החזקות ביותר של MultiSmart היא שיטת הטפסים הקבוצתיים. המערכת לא רק תמלא ותשלח עבורך טפסים אישיים, אלא גם טפסים קבוצתיים בכמויות גדולות, כך שאם טופס אחד מתוך הטפסים הקבוצתיים זוכה, כל הקבוצה זוכה ומתחלקת בפרס, מה שמקנה לכם את האפשרות לזכות במאות עד עשרות אלפי שקלים. 

עושים הכל בשבילך

עולם משחקי המזל הוא עולם מורכב. לכל הגרלה יש חוקים ומשתנים משלה. למזלכם, אתם לא צריכים לבוא עם ידע מוקדם כלשהו. "סמארט" תעשה הכל עבורך. ראשית, יועצי הספורט והסטטיסטיקה מנתחים כל ניחוש ולוקחים בחשבון שיקולים רבים שיכולים להשפיע על התוצאות. לאחר שנבחר הטור הראשי, האלגוריתם מייצר טפסים באמצעות כלים סטטיסטיים וצמצומים. כאשר כל ההכנות הושלמו הטפסים נשלחים. עם פרסום התוצאות תבוצע בדיקה ועדכון בכל מקרה של זכייה. חשוב לציין ש"סמארט" לא שותפה ברווחי הלקוחות. מלוא סכום הזכייה מועבר ישירות ללקוח.

לחצו כאן והתחילו להשתתף בהגרלות הגדולות ובמשחקים הרשמיים מבלי לצאת מהבית >>>

חופשה מפנקת במלדיביים, CITROEN C1 חדשה ועוד

כמו כן, המנויים זוכים להטבות נוספות: השתתפות בתוכנית המתנות, ולצד זאת, כניסה אוטומטית להגרלות פנימיות נושאות פרסים. בתוכנית המתנות, בכל חודש נצברים פלוסים באזור האישי באתר, בהתאם לוותק המנוי, כאשר הצבירה של הפלוסים מהווה כסף וירטואלי, באמצעותו ניתן לממש מתנות שוות, וכן, ניתן לנצל את הכסף הוירטואלי כתוספת טפסים, שיישלחו עבורך להגרלות השונות. עם ההתמדה והעקביות, הצבירה החודשית הולכת וגדלה. לצד זאת, המנויים משתתפים בהגרלות פנימיות בלעדיות בשווי עשרות ומאות אלפי שקלים, בהן ניתן לזכות בפרסים מרשימים כמו חופשות מפנקות במלדיביים או ביוון, רכב CITROEN C1 חדש, שואב רובוטי IROBOT ועוד.

הירשמו למולטי סמארט עוד היום והתחילו להגשים את החלומות שלכם >>>

עקביות זה שם המשחק

בהגרלות כמו בהגרלות, לא ניתן להבטיח ודאות בזכייה, אך אסטרטגיות מחושבות יודעות למצב אתכם קרוב יותר לצד של המזל, זאת באמצעות מילוי כמות אדירה של טפסים, השתתפות במגוון משחקים והגרלות, התמדה ועקביות. לכן, חשוב לא להתייאש אם אתם לא זוכים בתחילת הדרך. זכייה בהגרלה יכולה להיות גם תוצאה של מהלך ארוך ומחושב. ייתכן ותזדקקו להשתתף במספר הגרלות רבות עד שתגיעו לשם.

משחקים, באחריות!

לחברה חשוב להבהיר כי המודל נוצר בכדי לספק דרך חוקית ואחראית להנות ממשחקי המזל. על כן, המחיר החודשי למנוי בנוי משלושה מסלולים – בסכום ידוע, קבוע ומוגדר מראש, מבלי לחשוש מהשפעות כלכליות שליליות, ובכך אנו מצליחים למנוע סיכון להתמכרות ולשמור על חווית משחק כיפית ומהנה. 

*שימו לב: כיוון שמדובר במשחקי מזל, "סמארט" לא יכולה להתחייב לזכייה. תהנו ושחקו באחריות.