נחשפה השיטה שיצרה 53 זכיות בפרס ה-1 בהגרלות הגדולות!

למעלה מ-169 מיליון ש"ח חולקו ללקוחות "סמארט" כתוצאה מזכיות בהגרלות ממלכתיות של מפעל הפיס והמשחקים של המועצה להסדר הימורים בספורט, זאת באמצעות מערכת המשתמשת באלגוריתם מתקדם, סטטיסטיקות, ניתוחים, מספרים גדולים וחוות דעת של יועצי ספורט • בנוסף: המערכת מציעה הטבות נוספות למנויים: הגרלות לחופשות מפנקות, רכבים, בונוסים למילוי טפסים ועוד. האם השיטה באמת עובדת? איך נוצרו 53 מיליונרים חדשים בישראל? כל הפרטים בכתבה הבאה.

האם המזל באמת משחק רק כשיש לו חשק? או שאולי יש דרכים להכווין אותו לטובתנו? השיטה של "סמארט", שנוסדה על בסיס סטטיסטיקות מעודכנות, יועצים מומחים, ובעיקר – מספרים גדולים, כבר יצרה למעלה מעשרות אלפי זכיות, וכן, מעל 169 מיליון ש"ח חולקו ללקוחותיה. בנוסף, 53 מיליונרים חדשים יכולים להעיד על כך שהמזל קיבל "דחיפה קלה" והגיע לידיים שלהם.

 

לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER בלי לצאת מהבית

עשרות אלפי מנויים כבר נהנים מהפלטפורמה הדיגיטלית – שירות "מולטי סמארט" מבית "סמארט", שמשנה את כללי המשחק ומציעה פתרונות מחושבים בעולם ההגרלות הממלכתיות של מפעל הפיס והמשחקים של המועצה להסדר הימורים בספורט – לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER. החברה, שקיימת מ-1991 תחת השם"טוטוקארד", היא היחידה בישראל המאפשרת לשלוח טפסים רבים של ארבעה משחקי המזל המובילים והמבוקשים בישראל – לוטו, טוטו, צ'אנס ו-WINNER, וזאת באמצעות מנוי "מולטי סמארט" (MultiSmart), מבלי לצאת מהבית או לבצע פעולה כלשהי מעבר למנוי החודשי. 

 לרכישת מנוי חכם >>>

גם לך יש אפשרות להיות המיליונר ה-54 – לחצו כאן לפרטים נוספים למנוי הדיגיטלי >>>

 

איך זה עובד?

  1. נרשמים למערכת ובוחרים באילו הגרלות להשתתף.
  2. המערכת תמלא עבורך כמות אדירה של טפסים בהתאם לבחירתך, תוך שימוש באלגוריתמים סטטיסטיים מתקדמים וחוות דעתם של צוות יועצי ספורט.
  3. הטפסים נשלחים עבורך להגרלות.
  4. אם אתה זוכה, המערכת מודיעה לך ומסייעת לך למשוך את הזכייה.
  5. בכל חודש נצברים עבורך פלוסים באזור האישי באתר, בהתאם לוותק ולמנוי שלך. עם ההתמדה, הצבירה החודשית תלך ותגדל. את הפלוסים ניתן לממש כמתנות שוות או כתוספת טפסים שיישלחו עבורך להגרלות השונות.

להרשמה לחצו כאן >>>

 

משחקים, באחריות!

לחברה חשוב להבהיר כי המודל נוצר בכדי לספק דרך חוקית ואחראית להנות ממשחקי המזל. על כן, המחיר החודשי למנוי בנוי משלושה מסלולים – בסכום ידוע, קבוע ומוגדר מראש, מבלי לחשוש מהשפעות כלכליות שליליות, ובכך אנו מצליחים למנוע סיכון להתמכרות ולשמור על חווית משחק כיפית ומהנה. 

*שימו לב: כיוון שמדובר במשחקי מזל, "סמארט" לא יכולה להתחייב לזכייה. תהנו ושחקו באחריות.

 

המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים.

אזהרה: משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים קובע, כי הימורים עלולים להיות ממכרים, ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד העבודה, הרווחה והישרותים החברתיים שמספרו 118 (שיחה חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, ניסיון, יכולת או ריבוי משחקים.