סייעות לרופאי שיניים? זה הזמן להתקדם לקריירה יציבה ומשגשגת

מערכת wisemag

ודאי הרגשתן את זה על בשרכן בחודשים האחרונים: משבר הקורונה טרף את כל הקלפים, ערער את היסודות כמעט בכל התחומים (וגם את עולם הרפואה הלא-דחופה) ופגע פגיעה כלכלית בכולנו.
במציאות משתנה שכזו, כדאי שתכירו את היתרונות שבעבודה בארגון גדול: ביטחון ויציבות תעסוקתיים, עוצמה רפואית אדירה, גמישות, עבודה בצוות, חיזוק קשרים עם קולגות בתחום ופיתוח אישי. מעל כל אלו בולטת גם האפשרות להתפתח בהיררכיית התפקידים: לנהל צוות סייעות ואף, להשתלב בצוות הניהולי של המרפאה בהמשך
רוצות לדעת עוד? המשיכו לקרוא>>

לקום לעבודה עם חיוך, ולגרום למטופלים לחייך
מבלי להכיר אתכן יותר מדי, אפשר לשער שלא סתם בחרתן להפוך לסייעות לרופאי שיניים. השילוב של העולם הפרא-רפואי יחד עם הטיפול באנשים קורץ לכן במיוחד. יותר מהכל אתן שואבות סיפוק עצום מהזכות שניתנה לכן לתמוך במטופלים ולגרום להם לחייך אפילו אחרי עקירה כואבת וקשוחה במיוחד.
העבודה כחלק מארגון גדול תעזור לכן לשמר את האנרגיה המדהימה הזו לאורך זמן ולהרגיש דינמיות ופרודוקטיביות מתמיד. ההשתייכות לצוות רפואי גדול לצד מגוון קולגות והיכולת לשלב עבודה במרפאות שונות, יאפשרו לכן להיחשף למקרים קליניים מרתקים, לפגוש יותר מטופלים ולהרחיב את מעגל הקשרים המקצועי שלכן עם הקהילה הרפואית.

רוצה להצטרף לצוות המקצועי של מכבידנט וליהנות מביטחון כלכלי ותעסוקתי? הקליקי כאן >>


מאחורי כל רופא/ת שיניים מצליחה עומדת סייעת מקצועית, אנושית ושירותית
אין מחלוקת על חשיבות התפקיד של סייעות לרופאי השיניים. אנחנו אפילו מרשים לעצמנו ללכת רחוק יותר ולהגיד שהן תופסות מקום של כבוד בסולם תפקידי הסיוע. כל רופא ורופאה יוכלו להעיד שכימיה טובה בין הרופא לסייעת היא קריטית להצלחה מקצועית כמעט כמו ותק וניסיון קליני עשיר.
בעולם שבו מערכת היחסים עם הרופא היא כלי משמעותי להתפתחות אישית ומקצועית, חשוב שתבחרו מסגרת שתאפשר לכן לא רק להפוך ליד ימינם של כמה רופאים גם יחד, אלא גם תפתח בפניכן עולם ומלואו שכולל הכשרות מקצועיות, סביבת עבודה דינמית ופיתוח אישי ומקצועי מתמשך.

ביטחון כלכלי ותעסוקתי זה מכבידנט!
מכבידנט היא רשת מרפאות שיניים גדולה שחרטה על דגלה איכות מקצועית ללא פשרות, עם פריסה ארצית של  53 מרפאות בכל רחבי הארץ. ריכוז גבוה של מומחים בכל תחומי רפואת השיניים מאפשר גם לסייעות שלצידם להמשיך את ההתפתחות המקצועית שלהן ולא לעצור לרגע.
יש לך הכשרה כסייעת וניסיון מקצועי? הצטרפי לצוות שלנו ותתחילי ליהנות מאפשרויות קידום, משמרות נוחות ועבודה עם גורמי מקצוע מובילים
* הכתבה מנוסחת בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד ומיועדת לשני המינים

רוצה להצטרף לצוות המקצועי של מכבידנט וליהנות מביטחון כלכלי ותעסוקתי? הקליקי כאן >>