משרדים להשכרה ברובע העסקים החדש של ת"א!

פרויקט ויתניה תל אביב בצומת לה גארדיה מציע משרדים יוקרתיים במיקום מנצח

מי שחולף היום בנתיבי איילון אינו יכול שלא להבחין במגדל הנבנה בצידה המערבי של צומת לה גארדיה. מדובר במגדל אחד מתוך שלושה מגדלים בפרויקט "ויתניה תל אביב" – מתחם פורץ דרך שיצור את רובע העסקים החדש של תל אביב.

את הפרויקט יוזמת ובונה חברת ויתניה הנסחרת בבורסה של תל אביב. הפרויקט יכלול 3 מגדלים של כ-40 קומות, הכוללים כ-110,000 מ"ר משרדים, 10,000 מ"ר שטחי מסחר, 15,000 מ"ר מלונאות ואולמות קונגרסים ו-15,000 מ"ר למגורים (כ-200 יחידות דיור). כמו כן ייבנו 5,000 מ"ר שטחים ציבוריים שיימסרו לעיריית תל אביב.

לדברי עופר זיו, מנכ"ל ויתניה, "פרויקט מגדלי ויתניה ת"א מהווה את שער הכניסה הדרומי לעיר תל אביב והוא העוגן המרכזי למע"ר הדרומי של תל אביב הנבנה בימים אלה. תמהיל הזכויות בפרויקט מאפשר עירוב שימושים שיבטיח כי האזור יהיה שוקק חיים בכל שעות היום".

ייחודו של הפרויקט הוא במיקום הנדיר, רגע לפני הפקקים של מרכז העיר עם נגישות תחבורתית המאפשרת יציאה וכניסה מהירה מהמתחם אל נתיבי איילון. בעתיד מתוכנן גם חיבור רגלי ישיר בין תחנת הרכבת ההגנה אל עבר המתחם, מה שצפוי להגדיל את הנגישות של המתחם, מעבר לגישה הישירה לאיילון. עבור שוכרי המשרדים מדובר במיקום מצויין שמאפשר להם להגיע אל העבודה באמצעות תחבורה ציבורית נוחה.

לפרויקט בלה גארדיה מביאה איתה ויתניה 22 שנים ניסיון בבניית פרויקטים מורכבים ואיכותיים באזורי ביקוש גבוה. עד היום הקימה החברה כ-400 אלף מ״ר של מבני משרדים להשכרה, כאשר היא מחזיקה כיום בכ-300 אלף מ״ר של שטחי נכסים מניבים בשיעור תפוסה של 96% לאורך זמן בימים אלה נמצאת ויתניה בהליכי תכנון ופיתוח של כ-260 אלף מ"ר נכסים בתל אביב, הרצליה פיתוח, אור יהודה ומודיעין.

בואו להיות חלק
מרובע העסקים החדש של תל אביב