רופאי שיניים? כך תוכלו לשדרג את הקריירה שלכם

מערכת wisemag

כל רופאי השיניים מכירים את הדילמה הזו: האם כדאי להצטרף לשורותיו של ארגון גדול וליהנות מתמיכה רחבה ומגוון מטופלים, או אולי להיכנס כשותפים מרפאה פרטית ולבנות בשתי ידיים את המוניטין והעסק שלכם?
תאמינו או לא – התשובה נמצאת איפשהו באמצע. אולם בעוד היתרון של הקמת וניהול קליניקה פרטית ברור לכולנו, השילוב עם עבודה בארגון גדול יכול בהחלט לתת זריקת עידוד לקריירה המקצועית של כל רופא ורופאה בישראל.
הסיבות: מעטפת אדמיניסטרטיבית רחבה, עבודה בסביבת קולגות, גמישות ופריבילגיה להתעסק נטו בטיפול.
מוכנים? #התחלנו
גמישות מצד אחד – יציבות תעסוקתית מצד שני
בשנת 2020 לא קשה להביט סביב ולזהות אנשים שבחרו להיות גם שכירים וגם עצמאיים. הבחירה הזו נובעת בדרך כלל מהרצון להיות כל הזמן בתנועה ולשמור על גמישות תעסוקתית.
מבלי לצלול לקלישאות מילניאלס כאלו או אחרות, הצטרפות לרשת מרפאות גדולה היא הבחירה הטבעית לכל אלו המאמינים בשילוב של למידה והתפתחות מקצועית במקביל לעבודה קשה על פיתוח העסק שלכם (הקליניקה).
כמו במרפאה הפרטית, גם בעבודה בתאגיד תוכלו להגדיר, תוך התחשבות בצרכי המרפאה כמובן, כמה משמרות תעבדו בכל שבוע. כך תהיו גמישים לשחק עם הלו"ז ולקבוע את אחוזי המשרה באופן שיוכל להשתלב עם העבודה שלכם במרפאה הפרטית. מעוניינים לעבוד יותר? פריסת המרפאות הרחבה תאפשר לכם, אם רק תרצו בכך, לשלב עבודה בכמה מרפאות שונות.
לכל אורך הדרך תוכלו להעמיק את השיח המקצועי עם הקולגות, להתפתח גם לתפקידי ניהול שונים ולשמור על דינמיות ורמת עניין גבוהה.

להגשת מועמדות לעבודה במכבידנט, רשת מרפאות השיניים המובילה והמתקדמת בישראל, לחצו כאן >> >>

להתעסק נטו ברפואת שיניים
אחד האתגרים הגדולים ביותר של רופאי שיניים הוא ניהול הזמן. אם אתם כבר עובדים במרפאה פרטית, קחו כמה רגעים ונסו להיזכר כמה זמן במהלך השבוע החולף השקעתם בנושאים שונים שאינם טיפול: גיוס עובדים וצוות אדמיניסטרטיבי, ניהול תפעולי של המרפאה, רכישת חומרים וכמובן שיווק ופרסום המרפאה למטופלים פוטנציאליים.
אז כיצד ניתן לאזן בין זמן הטיפול לזמן ניהול המעטפת בצורה כזו שתבטיח עשייה והתפתחות מקצועית?
הבחירה לשלב עבודה בקליניקה יחד עם עבודה ברשת מרפאות היא הבחירה להוציא את עצמכם (באופן חלקי לפחות) ממירוץ העכברים ולהתמסר נטו לדבר שלשמו התכנסנו – הטיפול.
משרד הקבלה במרפאה יספק לכם מעטפת משרדית רחבה שתיתן לכם את השקט התעשייתי שכל כך ייחלתם לו. ריבוי המטופלים יבטיח לא רק שתמיד תהיה לכם עבודה, אלא גם שתמשיכו להיחשף למקרים קליניים מגוונים ומרתקים ולהתפתח מבחינה מקצועית. לבסוף, המרפאות מצוידות במיכשור רפואי מתקדם וחומרים רפואיים מהאיכותיים ביותר – כך שלא תצטרכו להתעסק ברכש.
לבנות את האקוסיסטם הדנטלי של עצמכם (כן, יש כזה דבר)
אם יש משהו גורף אחד שניתן להגיד על כל רופאי השיניים מכל סוג, זה שהם לא מפסיקים ללמוד אף פעם. לא משנה אם אתם מתמחים בכירורגיית פה ולסת או באורתודונטיה, ברפואת חניכיים או בטיפולי שורש למידה שוטפת של תחום ההתמחות שלכם והישארות עם אצבע על הדופק בכל הקשור לפריצות דרך וחידושים רפואיים היא חלק בלתי נפרד מהעבודה. ובמשוואה הזו – למידת עמיתים בסביבת עבודה מגוונת וגדולה היא אולי אחד הדברים החשובים ביותר שכל אחד מכם צריך לסגל לעצמו.
העבודה ברפואה התאגידית תאפשר לכם להקיף את עצמכם בקולגות איתם תוכלו להתייעץ בנוגע לכל שאלה ובעיה.יחד תוכלו לסלול את הדרך להפרייה הדדית, ללמידה מקצועית, לעבודה משותפת על מטופלים ומי יודע – אולי גם לשיתופי פעולה עסקיים מוצלחים בעתיד.

הצטרפו למכבידנט והזניקו את הקריירה שלכם בדיוק לכיוון הנכון
מכבידנט היא רשת מרפאות השיניים המובילה בישראל, עם 53 מרפאות בפריסה ארצית, למעלה מאלף רופאי שיניים בתחומים שונים ו-X מטופלים מרוצים שמגיעים אלינו מדי שנה.
הצטרפו אלינו ובואו ליהנות מעוצמה של מערכת רפואית גדולה ומתקדמת, להקיף את עצמכם בקולגות מנוסים ולצבור ניסיון מעשי בעבודה בסטנדרטים גבוהים של ציוד, איכות ובקרה.

להגשת מועמדות לעבודה במכבידנט, רשת מרפאות השיניים המובילה והמתקדמת בישראל, לחצו כאן >> >>