שוקל לרכוש רכב יד שניה? חשוב שתדע

בכל שנה במדינת ישראל כ- 900 אלף רכבים נמכרים בשוק היד השניה, והמספרים רק עולים משנה לשנה. מן הצד השני ישנם עוד 900 אלף קונים – כך שסך הכל לפחות 1.8 מיליון אנשים מעורבים בקניית רכב מדי שנה. הוסיפו להם עוד קרובי משפחה וחברים שמייעצים, מגיעים לבחון את הרכב או מנהלים את המו"מ ותגיעו למסקנה כי קנית רכב יד שניה מעסיקה כמעט את כולנו והיא חלק משמעותי בחיינו (לפחות אחת לזמן מה). במהלך רכישת רכב בין אם הוא חדש ובמיוחד אם הוא משומש ישנו תמיד סף חרדה מסוים. האם אני קונה חתול בשק? האם הרכב תקין כמו שאומרים עליו? מה יקרה אם חודשיים אחרי שקניתי יקרה משהו? הרי הקניה מאותו מוכר אלמוני כבר נשכחה ממנו ואין לו שום אחריות כלפי. מרגע ששילמתי כל מה שקורה לרכב כבר לא ממש מעניין אותו.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן >>

החלטת לרכוש רכב יד שניה? מזל טוב!

אם הגיע הרגע הזה שבו אתם צריכים לקנות רכב יד שניה אבל אתם לא מעוניינים לבזבז זמן יקר בטלפונים ובהליכה למכוני בדיקה שונים כחלק מדרישות המוכר הפוטנציאלי, לנהל מו"מ מול מוכרים שונים ברחבי הארץ, להתאכזב כל פעם מחדש ולפחד שאולי הרכב שמוכרים לכם הוא לא מה שמספרים לכם. אבל אתם כן מעוניינים לקנות רכב בראש שקט ולהיות בטוחים שיש לכם גב במידת הצורך – אז אתם יודעים איפה כדאי להתחיל לחפש את הרכב הבא שלכם.

IMGM0180

למה כלמוביל טרייד אין ?

כלמוביל טרייד אין, מצליחה לנטרל את כל המוקשים ואת המהמורות הפסיכולוגיות של קוני רכבי יד שניה. איך היא עושה את זה? פשוט מאוד. בעזרת מספר נקודות מפתח אשר מטרידות כל לקוח היא מצליחה להפחית את החשש מפני קניה מפלוני-אלמוני ולתת שקט נפשי ששמור לקניית רכב יד ראשונה.

השאלה הראשונה שנשאלת היא: איזו יד? בכלמוביל טרייד אין ברוב המקרים מדובר ביד ראשונה. השאלה השניה שנשאלת היא האם הרכב היה בליסינג? התשובה הברורה והמהירה היא שלא. מדובר ברכבים מבעלות פרטית או הדגמה שבדרך כל מאופיינים בלקוחות ששומרים על הרכב שלהם ולא נוסעים עליו הרבה. ברוב המקרים אף פחות ממוצע נהגי הליסינג.

להשארת פרטים לחץ כאן >>

חשוב לדעת כי רכבי כלמוביל טרייד אין נבחרים בקפידה ומגיעים אליה לרוב מלקוחות פרטיים שמחליפים את רכבם ברכב חדש הן ביונדאי והן במיצובישי או ברכבי הדגמה של היבואן באולמות הרכב. הרכבים הטובים ביותר מגיעים אל מתחם המכירות, עוברים תהליך קליטה והכנה, בדיקות מקיפות והשבחה של הרכבים. הלקוחות אשר רוכשים במתחם מקבלים את הרכבים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק.

נוסיף לזה שבכלמוביל טרייד אין מעניקים ללקוחות אחריות על הרכב – אחריות מבית היבואן לשנה על גיר ומנוע. מה שמביא אותנו לנקודת המפתח: שקט נפשי. הרי ביננו, זה מה שאנחנו מחפשים בסוף, לא? קרה לא עלינו שיש תקלה? יש למי לפנות. יש כתובת ויש מי שידאג לטפל להביא את הרכב למצב הכי טוב שניתן. בכלמוביל טרייד אין זו לא מערכת יחסים של קונה ומוכר שנפגשים פעם אחת במכון הטסטים ופעם שניה בדואר להעברת בעלות ויותר לא יראו אחד את השני, אלא מקום שיעניק לך גב, אחריות מבית היבואן, שירות מכל הלב ובעיקר, שקט נפשי.

כך תדע שקיבלת את ההחלטה הנכונה. שוקל לרכוש רכב יד שניה? בכלמוביל טרייד אין מחכים לך. בוא, קבל את ההחלטה הנכונה בשבילך.

התקשר עכשיו – 072-3304926  >>

מעוניינים לשוחח עם נציג מקצועי?
השאירו פרטים ונשיב בהקדם