המשקיעים מסתערים על הגשמה

מערכת wisemag

דה מארקר מדווח כי גיוס ההון השני באמצעות תשקיף של הגשמה, חברת ההשקעות של אבי כץ וחנן שמש, הושלם בתוך דקות. 27 מיליון שקלים גויסו ממשקיעים שונים – סכום המינימום לכניסה עמד על 73,000 ₪

בעולם של ריבית אפסית, נדל"ן נשאר אחד התחומים בהם ניתן לייצר תשואות חיוביות נאות. רק שכדי לפעול בו בהצלחה, צריך גם ידע אינטימי עם השווקים ועם נכסים ספציפיים, וגם הון לא קטן כדי להשתמש בידע הזה. הפתרון של קרן הגשמה, המובלת על ידי חנן שמש ואבי כ"ץ (כפר השעשועים, קופיקס ועוד) הוא לאגד עבור כל פרוייקט חדש משקיעים מתוך קבוצת המשקיעים שלהם, המעוניינים להצטרף לפרוייקט המובל ומנוהל על ידי הצוות המקצועי. כך, יחידת כניסה לפרויקט השקעה כזה תהיה רק 100,000 ₪, ולעיתים אף פחות מזה.

להצטרפות למאגר המשקיעים לחץ כאן >>

זה בדיוק מה שקרה בפרויקט החדש שהגשמה הציעה למשקיעים הנמצאים במאגר המשקיעים שלה באמצעות תשקיף: החברה הציגה תוכנית עסקית לרכוש, יחד עם שותפתה GDA real estate services (שלה 10% בפרוייקט) מרכז מסחרי בפאתי עיר הבירה של מישיגן ארה"ב, בגודל 97 דונם בסכום של 21.7 מיליון דולר. המימון? 14.5 מיליון דולר בתנאי משכנתא של חברת המימון Rialto, הון עצמי של GDA – כ-750,000 דולר והיתרה מהסכום שיגויס ממאגר המשקיעים.

בתוך דקות ספורות מהרגע שהוצגה ההצעה במאגר, נרשמו ביקושי שיא והגיוס הסתיים – עם מלוא הסכום המבוקש, 27 מיליון ₪ – בפחות מחצי שעה. חברת GDA תהיה אמונה על השבחת הנכס והגדלת התפוסה בו מ-81% עד 99% בתוך שנה וחצי, ולאחר מכן למכירתו בתוך שלוש שנים (לשוכרים הנוכחיים חוזים לשלוש עד שש השנים הקרובות).

על פי התוכנית העסקית, המשקיעים – המחזיקים יחד ב-90% מהפרויקט, יקבלו בכל שנה החזר של חלק מהשקעתם שיחולק מדי רבעון ובתום תקופת ההשקעה יקבלו המשקיעים בחזרה את יתרת הקרן ואת התשואה שהושגה.

כאמור, המיזם הזה שהוצע לחברי מאגר המשקיעים רק החודש, גייס את המימון הדרוש בדקות ספורות: המשקיעים במאגר זיהו את הפוטנציאל, האמינו ביכולות הייזום והניהול של הגשמה, ומיהרו לקפוץ על המציאה. במאגר המשקיעים נמצא לא רק אנשים מהיישוב עם כמה עשרות אלפי שקלים פנויים שרצו לשמור ולהגדיל את ערכם, אלא גם משקיעים אסטרטגיים גדולים כמו מנרב, אלקו, שפיר וקיבוצים ומשפחות אמידות מההון הוותיק של ישראל.

ההצטרפות למאגר המשקיעים פשוטה, ואינה דורשת שום השקעה או התחייבות מראש. כאשר החברה דואגת להציג בפני חברי המאגר הזדמנויות השקעה שנבחנו בקפידה, עם כל הבדיקות המקצועיות והטיפול בנושאי הבירוקרטיה והנהלים בכל העולם. כמו במקרה של המרכז המסחרי במישיגן, הם רק מחכים לעוד הצעות כאלו.

הצטרפו עכשיו למאגר המשקיעים של הגשמה
ללא עלות וללא התחייבות
מלאו פרטים כעת

ההצעה מוצעת באמצעות שותפויות ייעודיות. ההשקעה בפרויקטים טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה. המידע אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך של החברה או הזמנה לקבלת הצעות כאמור. אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה כל שהיא. האמור בתיאור לעיל מהווה הצגה עקרונית וכללית בלבד.