5 סיבות לעבור למכבי שירותי בריאות

מצטרפים למכבי ונהנים משירותי הבריאות הטובים בישראל

סביר להניח שרובנו לא בחרנו את קופת החולים שלנו, וככל הנראה אנחנו עדיין מבוטחים בקופה אליה רשמו אותנו ההורים. קופות החולים הן כבר לא מה שהיו בעבר, וכך גם הצרכים שלנו והטכנולוגיה. אנחנו רוצים שקופת החולים שלנו תיתן לנו מענה מקיף, פתרונות חדשניים ומגוון שירותים לאורח חיים בריא. את כל אלו תוכלו למצוא במכבי שירותי בריאות. בתקופה בה אפשר לעבור קופת חולים במספר קליקים, חשוב לזכור, שגם אם עוברים קופה, הוותק בביטוח, מהקופה הקודמת, נשמר ולכן אין מה לחשוש. ריכזנו עבורכם חמש סיבות לעבור למכבי ולהפוך את החיים שלכם לבריאים יותר עם קופת חולים שתהיה לצדכם כל הזמן.

סל הטבות רחב – מכבי שלי

תכנית הביטוח המשלים של מכבי, מכבי שלי, נותנת מענה לכל שלב בחיים ולכל תקופה בשנה. חברי מכבי שלי זוכים לסבסוד והשתתפות עצמית בטיפולים שלא תמיד תמצאו בקופה אחרת:

• סל היריון מורחב הכולל החזר עד 8000 ₪ והנחה על בדיקות וטיפולים לפני ואחרי לידה.
• דמי הבראה לאחר לידה, סדנאות הורות ולידה רפואה משלימה ועוד פתרונות על מנת לתמוך וללוות זוגות בתקופת ההיריון ואחריה.
• רפלקסולוגיה, שיאצו, דיקור אלו רק חלק מהטיפולים שהופכים להיות חלק מאורח החיים הבריא שלנו. חברי מכבי שלי נהנים מהשתתפות במגוון רחב של טיפולים של "מכבי טבעי".
טיפולי השיניים לחברי מכבי שלי הם הזולים ביותר, טיפולים משמרים (סתימות, עקירות וטיפולי שורש) משמרת ב-22 ₪ בלבד.
• לקראת הקיץ ואפשר גם בחורף סבסוד טיפולי הסרת שיער ואסתטיקה וגם מאמן כושר אישי רק ב-22 ₪ לאימון. פתרונות שיחסכו לכם מאות שקלים כל שנה.

לפרטים על הטבות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

אורח חיים בריא עם מכבי

קופת חולים זה לא רק ללכת לרופא כשחולים. כשבוחרים קופת חולים, חשוב לבדוק איך הקופה מסייעת להפוך את אורח החיים שלנו לבריא יותר. בין אם זה בבניית תפריט בריא, תכנית אימונים או סדנאות לאורחות חיים. החברים של מכבי נהנים מכל העולמות, מרופאים מצוינים וגם ממגוון סדנאות ושירותי רפואה משלימה: מסדנאות משקל ותזונה, סדנאות להפסקת עישון, סדנאות לשלבים הראשונים בחוויית ההורות- עיסוי תינוקות, התעמלות אחרי לידה ועוד.

הזמנים השתנו בעקבות הטכנולוגיה

כולם רוצים להיות במכבי

כשאנחנו בוחרים קופה מומלץ להתייעץ עם חברים, שכנים ומשפחה. במקרה הזה תשאלו אותם, התשובה של הרוב תהיה זהה – תעברו למכבי. על פי סקרי משרד הבריאות ומכון המחקר ברוקדייל,  החברים בוחרים במכבי. בסקר האחרון מובילה מכבי באופן עקבי על פני הקופות האחרות בנושאי טיב ואיכות השירות. בסקר האחרון 93% מחברי מכבי שירותי בריאות העידו על שביעות רצונם, אחוז גבוה מכל קופת חולים אחרת. מכבי היא גם קופת החולים היחידה שצומחת כבר שלוש שנים ברציפות במספר החברים החדשים, ובפרט בשנה האחרונה, בה הייתה היחידה שסיימה עם מאזן מצטרפים חיובי.

לפרטים על הטבות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מובילים בחדשנות

בתקופה בה כל אחד מאתנו נמצא כל היום בסמארטפון חשוב שקופת החולים שלך תתפוס שם מקום של כבוד. האפליקציה והאתר של מכבי יכולים לחסוך את ההגעה למרפאה עצמה, למשל: הגשת בקשה לטופס 17 וקבלת תשובות לנייד, הגשת בקשה לאישורי תרופות, מידע וסיכום ביקורי רופא, זימון וביטול תורים ועוד. באמצעות שירותי האונליין של מכבי תוכלו גם לפנות ישירות לרופא לצורך חידוש מרשם, קבלת אישורי מחלה, דפי מידע, ואף לדבר עם רופא הילדים שלכם באונליין מעבר לשעות פתיחת המרפאה.

מכבי אתך בכל שעות היום

לכולנו קרה שהיינו צריכים רופא בשעות הקטנות של הלילה, מי מאתנו לא גילה שלילד יש חום גבוה שגרם לנו להגיע למיון. במכבי למכבי יש פתרונות גם עבור מצבים אלו שיסייעו לכם להימנע מלהגיע למיון. מוקדי הרפואה הדחופה  פרושים ברחבי הארץ וכוללים מרפאת אחיות, רופאים ומעבדות. המוקדים מאוישים בצוות רפואי מיומן ומאובזרים בציוד רפואי מתקדם ונותנים מענה איכותי למגוון בעיות כך למשל  בחלק מהמוקדים ניתנים גם שירותי טיפול בטראומה ורפואת נשים. הורים לילדים יכולים להיעזר במוקד טלפוני ייעודי לרפואת ילדים שנותן מענה בשעות בהן המרפאות כבר סגורות. בנוסף במכבי יש מוקד אחיות טלפוני ומוקד יועצות הנקה להתייעצות ומענה בשעת הצורך.

לסיכום, יש קופות חולים ויש את מכבי שמלווים אותך בכל שעה בכל יום ומאפשרים לחברים מגוון פתרונות לאורח חיים בריא. בשורה תחתונה, לעבור קופת חולים זה פשוט וגם כאשר עוברים קופה הוותק הביטוחי, מהקופה הקודמת, נשמר;כך שתוכלו ליהנות מכיסוי מורחב מהיום הראשון שלכם במכבי.  אז תשאירו פרטים ונחזור אליכם.

לפרטים נוספים על מעבר למכבי שירותי בריאות
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם