מיצובישי ספייס סטאר החדשה

יותר מחודדת, יותר מאובזרת ועם מראה שלא תוכלו להתעלם ממנו. כל זה והספייס סטאר שומרת על מוניטין האמינות המעולה שלה עם הלוק של מיצובישי החדשה.

מן החוץ

מיצובישי ספייס סטאר קטנה ודינמית עם מראה חדש, ספורטיבי ומחודד המשקף את הדור האחרון והעדכני ביותר של המכוניות המובילות של מיצובישי. היא עושה זאת בזכות מראה רענן של החזית בעיצוב Dynamic shield שנמצא בחזית של ה-SUV מהדור האחרון. יחידות תאורה מפוסלות בחזית כאשר בגרסת פרמיום הבכירה הפנסים הראשיים הם LED עוצמתיים ובהירים במיוחד.

לחזית החדשה קווים אופקיים המחזקים את תחושת הממדים של המיני העירונית השובבה ונותנים לה לוק דינמי ומהודר. בנוסף בחזית תמצאו גם פנסי ערפל ובכל רמות הגימור תאורת יום, DRL עם פנסי LED בעלי נוכחות רבה.

מהצד אי אפשר יהיה לפספס את חישוקי הגלגלים המעוצבים החדשים שמיצובישי שילבה ברב המכר העירוני הזה. חישוקי סגסוגת 15 אינץ' בשני גוונים ועם מראה חדש. אלו מפרגנים למראות ולידיות בצבע המרכב ומחזקים עוד יותר את הלוק עם שמשות כהות מאחור. כדי להחליק את זרימת האוויר מגג הרכב, ולתת לרכב מראה יותר SLIK, שילבה מיצובישי ספוילר אחורי נאה מאד – פריט הכרחי למראה הדינמי וליכולת בפועל.

כדי לסגור את העדכונים מיצובישי שילבה נורות LED ביחידות התאורה שמאחור – כדי לתת לספייס סטאר חתימת אור ייחודית גם כשהיא עוקפת אתכם. פגוש אחורי חדש גם הוא הצטרף לנסיעה עם דיפיוזר אווירודינמי בתחתית הקורץ למורשת המירוצים המפוארת של מיצובישי – ויש כאן הרבה כבוד!


תא נהג ונוסעים

מיצובישי לא ויתרה גם על שדרוג מהותי לפנים הרכב. ההיצע עומד עתה על שני גוונים של בד משולב בעור פלוס גוון שלישי של בד אפור. המושבים מעוצבים עם תפר בגוון קונטרסטי נאה המוסיף שיק ואיכות לאווירה שבתא. בנוסף מושב הנהג ניתן לכיוון לגובה, בכל רמות האבזור כמו גם גלגל ההגה. טווח הזזה גדול כזה מאפשר לנהגים גבוהים מאד או גבוהים פחות למצוא תנוחת נהיגה נוחה מאד בכל מצב.

ממשקי המולטימדיה הפכו היום לחשובים יותר מתמיד כך שמיצובישי שילבה בספייס סטאר החדשה מערכת מולטימדיה (אופציה בתשלום בגרסת הבסיס וסטנדרטית באחרות) הכוללת מצלמת חניה. יש כמובן דיבורית עם ממשק בלוטות' אלחוטי ופקדים על גלגל ההגה לשליטה על מערכות השמע והטלפון. גלגל ההגה עצמו עבה ומצופה בעור אמיתי ובעל חשיבות רבה במתן תחושת האיכות הספורטיבית של הספייס סטאר.

עוד נציין בעולמות הנוחות כניסה והתנעה ללא מפתח בגרסה הבכירה, פתיחה חשמלית לכל החלונות, עוגני ISOFIX למושבי בטיחות לילדים במושב האחורי, בקרת אקלים דיגיטלית מצוינת לאקלים הישראלי המהביל וגם חיישן גשם אוטומטי להפעלת המגבים. בהחלט חבילת אבזור עשירה ביותר המחזקת את התמורה למחיר הנגיש של הרכב.

בסיס גלגלים נדיב של 245 ס"מ משאיר מקום לנוסעים בוגרים מאחור וגם תא מטען בנפח של 235 ליטרים אליו קל לגשת מדלת אחורית מתרוממת. יש אפילו תאורת LED פנימית בגרסה הבכירה.

בטיחות

חבילת הבטיחות במיצובישי ספייס סטאר כוללת 6 כריות אוויר שבהן ארבע כריות לנהג ולנוסע שבחזית וגם כריות וילון לאורך הרכב המגנות גם על הנוסעים מאחור. כמו בכל מכונית מודרנית גם כאן תמצאו בקרת יציבות המסייעת לנהג לשמור על השליטה ברכב וגם בקרת משיכה שמונעת סחרור גלגלים בהאצה חזקה או על פני כביש רטוב וחלק. באותה נשימה נזכיר את ה-ABS המבטיח כי לנהג תישמר יכולת ההיגוי גם בעת בלימה חזקה וזה מקבל גיבוי מחלוקת עוצמת בלימה אלקטרונית. עוד באים לעזרה סייען לזינוק בעליה וסייען לבלימה – כי מחקרים מגלים שנהגים פשוט לא לוחצים מספיק חזק על הבלמים.

אבל זה לא הכל. הספייס סטאר החדשה מצויידת גם במערכות בטיחות מתקדמות(*) כמו בלימה אוטונומית עד למהירות של 80 קמ"ש בעת זיהוי של רכב. למערכת יכולת לזהות אפילו הולכי רגל ולהביא את הרכב לעצירה אוטונומית עד למהירות של 65 קמ"ש. בנוסף יש לנהג התראה על סטיה מנתיב ובגרסה הבכירה אף חיישן אורות המחליף אוטומטית את האור הגבוה לנמוך כדי למנוע סינוור של הנהגים המגיעים לפנים.


דינאמית ומהנה

הדגש הרב על מראה רענן ומושך, אבזור נדיב ובטיחות מתקדמת לא מגיע במחיר הביצועים או באופן המהנה בו המכונית נוסעת. את הכוח מספק מנוע עם טכנולוגיית MIVEC הייחודית של מיצובישי בנפח 1.2 ל' המפיק 71 כ"ס ו-10.4 קג"מ – הכוח יורד לגלגלים הקדמיים דרך תיבת הילוכים רציפה המעבירה אותו באופן היעיל והחסכוני ביותר שניתן. למערכת הזו יתרונות רבים, בנהיגה ובמשקל, על פני תיבות הילוכים רובוטיות שהן כבדות יותר ודורשות שינוי בהרגלי הנהיגה. צריכת הדלק (**) עומדת על 5.5 ליטרים ל-100 ק"מ.

שילוב מתלים הכולל תמוכות מקפרסון בחזית וקורת פיתול מאחור מבטיחים נוחות נסיעה עירונית מעולה אבל גם ריסון מדויק והתנהגות כביש בטוחה לאותן נסיעות הרפתקה מחוץ לעיר. קורת המתח שמאחור מצטיינת בפרופיל נמוך וזה חשוב כדי לשחרר נפח לתא המטען ולנוסעים שמאחור.

בחירה בטוחה

למיצובישי ספייס סטאר מוניטין אמינות מצוין שעתה מקבל תגבור ממראה עדכני, מושך יותר מתמיד, הקורץ לנהגים צעירים וצעירים ברוחם. חבילות האבזור והבטיחות החדשות מבטיחות שלא יהיו וויתורים בפינוקים וכי רמת הבטיחות תהיה בקנה אחד עם המקובל כיום בשוק הרכב הישראלי.

כלמוביל משווקת את מיצובישי ספייס סטאר בשלוש רמות אבזור: insyle, Supreme ו-Premium המכילה פריטי אבזור יוקרתיים כמו כניסה והתנעה ללא מפתח  (ברמת פרמיום), בקרת אקלים דיגיטלית אוטומטית, כיוון גובה למושב הנהג, ארבע חלונות חשמל ונעילה מרכזית בכל רמות האבזור . עם מחיר שמתחיל ב-79,900 שקלים בלבד, בתוספת אגרת רישוי בסך 1,266 שקלים. זו אחת הבחירות הבטוחות והנגישות יותר שיש היום בשוק הרכב. החל מ- 599 שקלים בחודש (***)באחד ממסלולי המימון האטרקטיביים של כלמוביל.

 

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונציגים יחזרו אליכם בהקדם

*מערכות הבטיחות פועלות תחת תנאים ומגבלות שונות ואינן באות לגרוע מאחריות הנוהג לנהוג בבטיחות ובזהירות כמתחייב בהתאם לכל כללי הנהיגה על פי דין.
** על פי נתוני היצרן לפי בדיקות מעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת בין היתר גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב, ממאפייני הנהיגה ומגורמים נוספים.
*** למשך 36 חודשים. בתוספת מקדמה, תשלום סוף תקופה ואגרת רישוי בסך 1266 ש"ח אשר אינה חלק מעסקת המימון. המימון מוצע ע"י כלמוביל פתרונות מימון לרכב בע"מ (מ.ר. 54683) וכפוף לתנאיה ולאישורה, והרכב מוזמן מכלמוביל בע"מ. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.