יונדאי סנטה-פה ויונדאי סונטה מדורגות כאמינות ביותר בסקר J.D.Power 2022

– יונדאי סנטה-פה הוא רכב הפנאי הבינוני ( (Midsize SUV) האמין ביותר
– יונדאי סונטה היא מכונית המנהלים (Midsize Car) האמינה ביותר
– יונדאי מסיים במקום השלישי מבין כל מותגי הרכב

 

פאונטיין ואלי, קליפורניה. 10 בפברואר. יונדאי סנטה-פה ויונדאי סונטה משנת דגם 2019 הוכרזו כרכב הפנאי הבינוני וכרכב המנהלים האמינים ביותר,

במסגרת סקר האמינות VDS (Vehicle Dependability Study) 2022 שנערך על ידי ארגון J.D. Power ובו מנותחים נתוני האמינות לטווח ארוך של דגמים בני שלוש שנים.

מתוצאות הסקר השנתי שפורסם היום (10.2), עולה כי יונדאי סנטה-פה ויונדאי סונטה דורגו במקום הראשון בקטגוריות בהן הם מתחרים, ובדרכם לפסגה הדיחו את הדגמים שהובילו את הרשימה בשנה שעברה. יונדאי כמותג שיפר את מעמדו ועלה מהמקום הרביעי למקום השלישי בדירוג מבין מותגי הרכב שאינם מותגי פרימיום, ובנוסף לכך דורג במקום השלישי מבין כל מותגי הרכב שהשתתפו בסקר.

"אמינות לטווח ארוך ואיכות הם מרכיבים קריטיים עבור שביעות רצון לקוח ונאמנות למותג", אמר ברי רצלף, מנהל הלקוחות הראשי ביונדאי מוטור צפון-אמריקה. "הרכבים חייבים להיות מעוצבים היטב, בעלי הנדסה ואיכות ייצור גבוהות ולכלול טכנולוגיות נוחות ובטיחות קלות לשימוש על מנת להציג ביצועים טובים יותר מהמתחרים בסקר זה. הפרסים הללו מכירים גם במאמצים של סוכני יונדאי שתומכים בלקוחות שלנו עם שירות מעולה והדרכות רכבים מדי יום ביומו".

IMGM0180

דגמי יונדאי נוספים בעלי ביצועים מובילים

  • יונדאי אלנטרה: מקום שלישי בקטגוריית המכוניות הקומפקטיות (Compact Car)
  • יונדאי וולוסטר: מקום שלישי בקטגוריית רכבים קומפקטיים ספורטיביים (Compact Sporty Car)
  • יונדאי טוסון: מקום שלישי בקטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים (Compact SUV)

סקר VDS של J.D. Power נערך זו השנה ה-33 ובמסגרתו נבחנו בעיות אותן חוו הבעלים המקוריים של רכבים מדגם 2019 במהלך 12 החודשים האחרונים. הסקר, שתוכנן מחדש עבור שנת 2022, מכסה חמישה היבטים שונים שנועדו לבחון כיצד הרכב מתפקד ופועל לאחר שלוש שנות בעלות.

יונדאי סנטה-פה הוא רכב הפנאי SUV הנמכר ביותר במהלך 36 שנות ההיסטוריה של יונדאי באמריקה, והוא מציע תא נוסעים בעל אורינטציה משפחתית, טכנולוגיות שימושיות ופורצות דרך ועיצוב חיצוני נועז. יונדאי סונטה היא מכונית הסדאן המצליחה והוותיקה ביותר של יונדאי, עם מערכות בטיחות אקטיביות מעולות, טכנולוגיה חסרת מאמץ ומראה קופה-ארבע-דלתות ספורטיבי.

IMGM0180

יונדאי מוטור אמריקה Hyundai Motor America

יונדאי מוטור אמריקה מתרכזת ב"קידמה עבור האנושות" ובפתרונות ניידות חכמים. יונדאי מציעה ללקוחות בארה"ב קו דגמים עשיר בטכנולוגיה, רכבי פנאי ורכבים חשמליים. רשת הסוכנים של יונדאי מוטור אמריקה הכוללת 820 סוכנויות, מכרה יותר מ-738,000 כלי רכב בארה"ב במהלך שנת 2021, כמעט מחציתם יוצרו במפעלי החברה באלבמה. למידע נוסף בקרו ב-www.HyundaiNews.com

 

IMGM0180

לכתבה מקורית –
https://finance.yahoo.com/news/hyundai-santa-fe-sonata-ranked-170000514.html

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מכלמוביל טרייד אין?
השאירו פרטים ונשיב בהקדם