מפסיקים להתפשר על הבריאות

האם אתם באמת מקבלים את השירות האיכותי והמתקדם ביותר מקופת החולים שלכם?

זוגיות, עבודה או דירה הם רק חלק מהאלמנטים שאנחנו פחות מעוניינים להתפשר עליהם בחיים שלנו. ואם יש משהו שהשנה האחרונה הוכיחה, הוא שהבריאות שלנו צריכה לקבל את המקום הראשון ברשימה. לכן, בחירה של קופת חולים היא אחת ההחלטות החשובות והמשפיעות ביותר על חיינו. במקרה זה – חשוב ואף רצוי להשוות! ב-6 שנים האחרונות הפכה קופת חולים מכבי למבוקשת ביותר בישראל, עם הכמות הגדולה ביותר של מצטרפים חדשים. נראה שהייתה זו הבחירה הנכונה עבורם, כאשר סקר שנערך על ידי משרד הבריאות ומכון המחקר ברוקדייל קבע כי 93% מחברי מכבי מרוצים יותר לעומת חברים בקופות החולים האחרות.
מה הן הסיבות שהובילו לאותה שביעות רצון מרשימה? המשיכו לקרוא.

רוצים לעשות שינוי ולהצטרף למכבי?


שירות ששם אתכם במרכז
במכבי השירות הוא הרבה יותר מבסיסי. עם 90% רופאים מומחים, שירותים דיגיטליים מתקדמים, בתי מרקחת – 'מכבי פארם', מרפאות שיניים – 'מכבידנט' ורפואה משלימה – 'מכבי טבעי', אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו במענה רפואי 360: מדויק, מקיף ומשלים בפריסה ארצית לכלל השירותים.
חדשנות כסטנדרט
היום יותר מתמיד, אנחנו מבינים את החשיבות של שירותים דיגיטליים מתקדמים החוסכים הגעה פיזית לקופת החולים. במכבי הבינו את זה קודם עם אפליקציית בריאות הזמינה 24/7 ומאפשרת צפייה בתיק הרפואי, בקשות ישירות מרופא המשפחה בלחיצת כפתור, מערכת זימון תורים מתקדמת ושירותי אדמיניסטרציה נוחים וקלים.
נוסף על סטנדרט שירותי האונליין הברור מאליו, לרשות חברי מכבי קיימות שלוש אפליקציות ייחודיות נוספות: 'אפליקציית K' – פיתוח טכנולוגי חדשני שמביא את חכמת ההמונים לעולם הרפואה, מדיאגנוסטיקה מדויקת ועד המשך טיפול באמצעות צ'אט עם רופא; אפליקציית מעקב ההיריון היא הבשורה המשמחת לכל הריונית עם מגוון הסברים ודגשים על שלבי ההיריון השונים, בדיקות מומלצות בכל שבוע ואף כתבות רלוונטיות; 'מכבי קידס' היא העוזרת האישית להורים – תתזכר אתכם לפני ביצוע חיסונים לילדים, תאפשר לכם להתכתב אונליין עם אחות טיפת חלב ולהתייעץ עם רופא הילדים שלכם בכל רגע נתון – בטלפון או בווידאו.
לא צריך לרוץ למיון
קרה לכם בעבר שנזקקתם למענה רפואי דחוף בשעות הערב או בסופ"ש, אך נתקלתם בעומס ובזמן המתנה ארוך? קבוצת הבריאות של מכבי מציגה סטנדרט חדש בשירותי הרפואה הדחופה עם היצע שירותים מתקדמים, מעבר לשעות פעילות המרפאות: מכבי RED לאיתור רופאים הזמינים בסביבתכם שיחסכו לכם את הפנייה למיון, צ'אט עם רופא באפליקציה ורשת מוקדי רפואה דחופה מתקדמת בפריסה ארצית רחבה במיוחד, בשעות הערב, בסופ"ש ובערבי חג.
שומרים על הבריאות גם מהבית
כתפיסה כללית ובטח בתקופת הקורונה, במכבי מאמינים שעל המטופלים להתאמץ כמה שפחות ולהגיע למרפאות רק כשהדבר באמת הכרחי, ולכן מציעים כלים ושירותים מהמתקדמים בעולם לרפואה מרחוק – מאפליקציות חדשניות וייעודיות ועד מערכת לפגישות וידאו מהבית עם רופא המשפחה או רופא מומחה.
סל הטבות ייחודי לחברי 'מכבי שלי'
כיאה לקבוצת הבריאות הטובה בישראל, מכבי מציעה מעטפת שלמה של אורך חיים בריא. בנוסף לשירותים הרפואיים המתקדמים, חברי 'מכבי שלי' נהנים ממגוון הטבות בלעדיות כמו אימוני כושר (אישיים או קבוצתיים) בעלות של 23 ₪ לאימון בלבד, 50%הנחה על יישורי שיניים, כ 70% אחוז הנחה על טיפולי רפואה משלימה, סל היריון גבוה ומקיף במיוחד, הנחות משמעותיות ברכישת משקפיים וטיפולים להסרת משקפיים וניתוחי אסתטיקה למיניהם.
בין ההטבות הבולטות בשירותי "מכבי שלי", ניתן למצוא זכאות לרפואת שיניים מהגבוהות במדינה: הכירו את מכבידנט – רשת מרפאות השיניים של מכבי, המונה למעלה מ-50 סניפים בפריסה ארצית. במרפאות תקבלו מגוון עצום של טיפולים: בדיקות שגרתיות, שיקום הפה, רפואת חניכיים, יישור שיניים, טיפולי שורש, טיפולי שיניים לילדים, טיפולי שיננית ועוד. למכבידנט אתר אינטרנט ייעודי באמצעותו תוכלו למצוא את הסניף הקרוב למקום מגוריכם, להזמין תור בקלות, לברר על שירותי עזרה ראשונה ועל הזכויות שלכם מטעם הקופה.
נוח וקל לעבור למכבי
הבחירה בקופת חולים היא כמובן אינדיבידואלית, אבל עבור הורים לילדים יש יתרונות רבים בהשתייכות של כל המשפחה לאותה הקופה, וביניהם: חסכון כספי, אפשרות לביצוע בדיקות וחיסונים יחד, גישה של רופא הילדים להיסטוריה המשפחתית ועוד. ואם אתם חוששים בנוגע לאחרונה – אין שום סיבה לדאגה! עם ההצטרפות למכבי יגיע לרופא המשפחה החדש גם התיק הרפואי בשלמותו ובכללו ההיסטוריה הרפואית שלכם ושל ילדיכם. כמו כן, קבלת תרופות שנקבעו על בסיס אבחנה רפואית של הרופא ממשיכות כרגיל וכל התנאים של הביטוחים הקיימים, וכמובן גם הוותק של הביטוחים המשלמים והסיעודיים, נשמרים באופן מלא ומוחלט בתהליך העברה אוטומטי.

אם החלטתם שהגיע הזמן לדאוג לעצמכם ולבני משפחתכם ולהשתייך גם לקבוצת הבריאות הטובה בישראל? כל שעליכם לעשות הוא למלא מספר פרטים ומכבי יצרו אתכם קשר לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות

מפסיקים להתפשר ועוברים למכבי!
מלאו פרטים ונציגי מכבי יחזרו אליכם בהקדם